Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieprzemakalne spodnie na rower
#11
(01-12-2017, 12:09)fala69 napisał(a):
(01-12-2017, 10:36)tomo napisał(a): A czy te twoje nie mają przypadkiem niezapinanych kieszeni na przestrzał?

Dokładnie tak jest, to są tzw. spodnie wierzchnie, zakładane na normalne spodnie. Mają wycięcia po bokach żeby można było sięgać do właściwych kieszeni.

Większość tych przeciwdeszczówek to spodnie wierzchnie. Mnie zastanawia czy to rozwiązanie z kieszeniami zda egzamin na rowerze. Podczas marszu w wyprostowanej pozycji, otwory nie będą się za bardzo rozchylać i zapewne osłaniać je będzie także kurtka. Obawiam się, że na rowerze może być gorzej. W górnej pozycji korby, przy uniesionym udzie, kieszeń może się rozchylać. Do tego dojdzie spływająca woda z kurtki i pęd powietrza, wciskający wodę wszędzie.

Piszę o tym bo oglądałem wszystkie przeciwdeszczowe spodnie dostępne w lubelskim Decathlonie. Także i te. Własnie owe kieszenie spowodowały, że ostatecznie wybrałem inne. Może moje obawy są niepotrzebne. Napisz jak się będą sprawdzać.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#12
(02-12-2017, 10:14)tomo napisał(a): ...
Większość tych przeciwdeszczówek to spodnie wierzchnie. Mnie zastanawia czy to rozwiązanie z kieszeniami zda egzamin na rowerze. Podczas marszu w wyprostowanej pozycji, otwory nie będą się za bardzo rozchylać i zapewne osłaniać je będzie także kurtka. Obawiam się, że na rowerze może być gorzej. W górnej pozycji korby, przy uniesionym udzie, kieszeń może się rozchylać. Do tego dojdzie spływająca woda z kurtki i pęd powietrza, wciskający wodę wszędzie.
...

Bardzo możliwe, że tak będzie. Tak sobie pomyślałem, że zawsze można rzepy naszyć i zapinać. Tak na prawdę, to aż tak bardzo te otwory nie są mi potrzebne, bo nie sięgam za często do kieszeni do spodni pod spodem ... ponieważ takowych nie posiadam w spodniach rowerowych Big Grin
ja na STRAVA

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości