Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBT2018 - noclegi Świnoujscie
#11
(02-01-2018, 13:12)login napisał(a): update - jest rezerwacja w schronisku. Schronisko trochę nie ogarnia BBT.

I to jest bardzo dobra wiadomość Smile dzięki Paweł


(02-01-2018, 13:12)login napisał(a): Proszę o propozycje noclegów w Ustrzykach. Czekam na sugestie do 08-01-2018 06:00.

Trzeba zapytać Endriu, On razem z Człeniem mieli miejscówkę niedaleko kościoła
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
#12
Paweł, jeśli możesz zarezerwować dla mnie jeszcze następną noc, tj 24/25?
Rozważam start poranny, ale muszę się zastanowić.
Stąd moja prośba.
#13
Ja również rozważam zmianę startu. Aktualnie jestem zapisany na nocny.
Jeżeli jeszcze można to poproszę o dopisanie do rezerwacji na daty tak jak MarekK:
2018-08-23/24 i 2018-08-24/25.
#14
żeby nikogo nie powstrzymywać, nie opóźniać i nie zwodzić:

nie dotykam się już rezerwacji, dane kontaktowe są w tym wątku. Chcecie coś dodawać, zmieniać - proszę bardzo, zmieniajcie sami.
Proszę o sugestie dotyczące noclegu w Ustrzykach Górnych do 08-01-2018 06:00.
#15
Zadzwoniłem do schroniska i na chwilę obecną wszyscy mamy nocleg na dwa dni.
Niech wszyscy zastanowią się nad godziną startu, bo trzeba zadzwonić i ustalić. Ale spokojnie, jest jeszcze czas.
Ja bardziej skłaniam się do startu porannego. Jozi też.
#16
po zastanowieniu stwierdzam że to bardzo dobry pomysł, nie będę musiał się pałętać nigdzie wieczorem i na luzaka się wyleżę za wszystkie czasy. Dzięki za dorezerwowanie dodatkowej nocki.

na pewno startuję na nockę - strategia jednego dłuższego snu w Łowiczu 530km (tak by przespać kolejną nockę i ruszyć bladym świtem - w okolicach 5 rano)
#17
(03-01-2018, 19:20)login napisał(a): na pewno startuję na nockę

Nie tylko Ty Pawle Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
#18
UWAGA:

kończą się miejsca noclegowe w Ustrzykach Górnych. Zrobiłem dla siebie rezerwację w Hotelu Górskim - brak miejsc w hotelu, dostępne miejsca w pawilonach. kontakt: http://www.hotel-pttk.pl/pl/kontakt cena 40PLN, istnieje możliwość rezerwacji pojedynczych miejsc.

brak miejsc w Caryńskiej

możliwe miejsca w Domu Parafialnym 13 461 06 62 http://ustrzykigorne.przemyska.pl/kontakt/
#19
W domu parafialnym rowery zostawiałem z zamykanym garażu, pokoje spartańskie, dostęp do kuchni cena śmiesznie niska była w maju.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
#20
Mam jedno wolne miejsce w hotelu PTTK Kremenaros, 450 m od mety. Z ewentualną możliwością dostawki jeszcze jednego miejsca.
Cena 40 zł, niestety bez śniadania i z łazienką na korytarzu. Nic lepszego nie udało się znaleźć.
Na miejscu jest bar i blisko sklep.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości