Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grudniowa MK, 29.12.2017r. Pl. Litewski, godz. 18.00
#1
[Obrazek: 92871691d62549bdmed.jpg]
Ozdabiamy nasze bicykle lampkami, sztucznymi ogniami, itp. - ma być z przytupem! i z jajami! i przybywamy jak najliczniej na Pl. Litewski w piątek 29 grudnia na godz. 18.00!
PS. liczę, że przybędzie na Masę Św. Mikołaj! Heeeeeej! Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Trasa przejazdu jutrzejszej MK: https://www.traseo.pl/trasa/mk-grudzien-2-aa7
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Mam pytanie nie ma ktos moze odblasku z logo Rowerowy Lublin?
Odpowiedz
#4
Jak będziesz na MK to dostaniesz odblaskową naklejkę RL
Odpowiedz
#5
Naklejke mam Wink ale i tak bede Wink
Odpowiedz
#6
Dziękuję za wspólne masowe kręcenie. 25 uczestników. Bardzo miło się jechało, jednak momentami za szybko jak na Masę, co powodowało, że Masa nie jechała jedną kolumną.
Szczęśliwego rowerowego 2018 roku życzę wszystkim! Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
(29-12-2017, 21:19)Rado napisał(a): Dziękuję za wspólne masowe kręcenie. 25 uczestników. Bardzo miło się jechało, jednak momentami za szybko jak na Masę, co powodowało, że Masa nie jechała jedną kolumną.
Szczęśliwego rowerowego 2018 roku życzę wszystkim! Smile

Hehehe, Paweł wskoczył na początek i się faktyczne czasem zapominał. Następnym razem mu przed masą przeregulujemy przerzutki Wink

Było bardzo miło. Frekwencja niezła, nastroje super. Oby tak dalej! Dzięki!
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#8
Na fb można popatrzeć już, o tutaj Smile
ja na STRAVA

Odpowiedz
#9
(29-12-2017, 22:59)tomo napisał(a):
(29-12-2017, 21:19)Rado napisał(a): Dziękuję za wspólne masowe kręcenie. 25 uczestników. Bardzo miło się jechało, jednak momentami za szybko jak na Masę, co powodowało, że Masa nie jechała jedną kolumną.
Szczęśliwego rowerowego 2018 roku życzę wszystkim! Smile

Hehehe, Paweł wskoczył na początek i się faktyczne czasem zapominał. Następnym razem mu przed masą przeregulujemy przerzutki Wink

Było bardzo miło. Frekwencja niezła, nastroje super. Oby tak dalej! Dzięki!

tomo nie będziesz miał obowiązku ograniczenia mi przerzutek, bo teraz, jeśli będę "prowadzącym", to licznik będzie mnie kontrolował do 16, no chyba, że z górki, ale będę miał też oko na tył, czy nie jest w oddali.

Masa była frekwencyjnie liczna (w moim porównaniu do poprzedniego roku), ale tymi czynnikami były chyba brak śniegu i temperatura powyżej zera, bądź jego okolic. Było wyśmienicie! Dzięki!
Odpowiedz
#10
https://youtu.be/cIxTqOGXxLE Filmik Sylwestrowej Masy Krytycznaj
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości