Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.01.2018 - XXIX Warszawski Triathlon Zimowy
(20-01-2018, 13:05)mraugorzata napisał(a): Dopisałam się do drużyny RL, ale jak to dalej opłacić itp.?

Świetnie Smile
Opłata jest na miejscu (100 zł za całą drużynę)
[Obrazek: u18381y2018v4.gif]
„Rower ma duszę. Jeśli go pokochasz da ci emocje, których nigdy nie zapomnisz” – Mario Cipollini

Odpowiedz
Jest dobrze Big Grin

[Obrazek: 707073.jpg]
„Rower ma duszę. Jeśli go pokochasz da ci emocje, których nigdy nie zapomnisz” – Mario Cipollini

Odpowiedz
Popatrzyłem na nasze zgłoszenie na WTZ i wydaje mi się, że jest mały błąd.
W drużynie Rowerowego Lublina jest 7 osób.
Matiox robi całość ale Gośka, Bartek i Jolka chyba muszą edytować swoją drużynę na Rowerowy Lublin 2
Lepiej dmuchać na zimne bo przypał nam nie potrzebny.

Odpowiedz
(24-01-2018, 18:19)Mariobiker napisał(a): Popatrzyłem na nasze zgłoszenie na WTZ i wydaje mi się, że jest mały błąd.
W drużynie Rowerowego Lublina jest 7 osób.
Matiox robi całość ale Gośka, Bartek i Jolka chyba muszą edytować swoją drużynę na Rowerowy Lublin 2
Lepiej dmuchać na zimne bo przypał nam nie potrzebny.

Myślę, że da radę zrobić to też na miejscu, w Warszawie, ale dzisiaj jeszcze napiszę maila do orga i się dowiem.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
(24-01-2018, 18:29)mraugorzata napisał(a): Myślę, że da radę zrobić to też na miejscu, w Warszawie, ale dzisiaj jeszcze napiszę maila do orga i się dowiem.

Tak będzie najbezpieczniej Smile

Odpowiedz
Powodzonka życzę jutro wszystkim uczestnikom. Bez pudła nie wracajcie do Lublina Wink
A tak na poważnie, to bawcie się dobrze Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
Dzięki Radku, zawsze można liczyc na Cieple slowo od Ciebie
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
(26-01-2018, 23:33)Rado napisał(a): bawcie się dobrze Smile

Dzięki Radku Smile tak też uczynimy Big Grin

Odpowiedz
"Bart? Zatarłeś się? / Jedź szybciej, bo mi zimno" - najlepsi kibicie, najlepszy doping Smile
Zróżnicowana trasa biegowo-rowerowa, ślisko, pod koniec coraz większe błoto, ale generalnie bardzo fajna impreza.
Gadają ludzie na mieście, że zajeliśmy 6 miejsce w klasyfikacji OPEN.
Dzięki Gośka, dzięki Jola, dzięki moi mili kibicie, za doping i liczenie kółek  Tongue
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
Dokręcasz Bart specjalnie kółka aby Mariobikera wyprzedzić? ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości