Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kabaret Smile i Rowerowy Lublin na trasie Nielisz-Cyców-Niemce
#1
Wink 
Szanowni  Exclamation   Smile uprzejmie donoszę ,że stało się tak , że Kabaret Smile zainteresował się wycieczką Rowerowego Lublina na powyższej trasie i od dwóch dni odpowiadam na ich pytania typu :a ile to zajęło czasu , a jakie rowery ,szosy czy crossy , jakie tempo jazdy i jak długie przerwy ? Mam nadzieję ,że Zarząd weżmie pod uwagę rozsławianie imienia Stowarzyszenia , przy podziale nagród dla członków . Wink
A nie chwaląc się jam to uczynił Big Grin .
https://www.facebook.com/smilelublin/
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#2
(05-01-2018, 19:19)JuraS napisał(a): A nie chwaląc się jam to uczynił Big Grin .
Brawo Jurek, widziałem wątek to na fb.

A swoją drogą możnaby pomyśleć o jakiejś wspólnej rowerowo-kabaretowej ustawce wiosną lub latem.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
Trochę szkoda , ale nie mogę zamieścić  tej rozmowy ponieważ toczy się na priv.
Pewnie nie chce im się  czytac całego watku przeslałem im wiec zdjęcia Mario  I ślad  Daniela.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#4
Brawo Jurek Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Jazda ze " Smilami" to wielki zaszczyt.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
(06-01-2018, 00:43)Ex Driver napisał(a): Jazda ze " Smilami" to wielki zaszczyt.
To żarty raczej i promocja nowej trasy kabaretowej. Rolleyes
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#7
Może uda się ich namówić.
Byłoby śmiesznieSmile
Odpowiedz
#8
Także tak: 
[/url]
[Obrazek: 25398864_10154977364962019_2140532106740...e=5AF55F57]


Kabaret Smile udostępnił(a) wydarzenie użytkownika Rowerowy Lublin.
2 godz. ·

Natchnęliśmy [url=https://www.facebook.com/rowerowylublin/?fref=mentions]Rowerowy Lublin do trasy następnego Lubelskiego Maratonu Turystycznego. Obejmujemy zatem ten Maraton naszym patronatem. Zapraszamy do zapisów.[Obrazek: 26734506_1683966991664924_57797399996918...e=5ADD7EBD]
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#9
Chłopaki z Kabaretu "Smile" mocno pracują nad tym aby wziąć udział w imprezie. Może to być bardzo trudne w związku z wcześniejszymi zobowiązaniami. Rozumiemy to ale mimo wszystko mocno dopingujemy. Może być naprawdę śmiesznie.
Odpowiedz
#10
Trzymamy kciuki Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości