Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.02.2018 Trzecia Dycha do Maratonu (nocna)
#21
(18-01-2018, 00:43)Mariobiker napisał(a):
(17-01-2018, 22:27)marecky napisał(a): niektórzy będą mieli blisko na start, inni mogą kibicować prawie z okna Tongue
Katka? Mariox?

Nie ma co Ich drażnić bo jeszcze nas jajkami obrzucają Big Grin

Leee no co ty. Katka nie da rady. Big Grin
Odpowiedz
#22
Przypominam że w tym tygodniu (sobota) odbywa się III Dycha do Maratony (nocna). Start o godz. 22.30
Osoby które zgłosiły się do zabezpieczenia na rowerach proszone są o stawienie się najpóźniej o godz. 22.00 koło biura zawodów. Jeżeli macie ochotę pomóc w rozstawianiu naszych banerów i winderów to zapraszam 21.30.
Odpowiedz
#23
Będę i ja do zobaczenia o 21.30   Big Grin
Odpowiedz
#24
To już kolejny raz fajnie będzie widzieć 'kwiat' RL na trasie biegu. Dla mnie to zawsze bardzo sympatyczne wsparcie wiedząc że jesteście blisko. Tym razem mój numer startowy 782. Pozdrawiam i do zobaczenia .
Odpowiedz
#25
(14-02-2018, 20:41)Janusz M napisał(a): To już kolejny raz fajnie będzie widzieć 'kwiat' RL na trasie biegu. Dla mnie to zawsze bardzo sympatyczne wsparcie wiedząc że jesteście blisko.
Januszku, cała przyjemność po naszej stronie. Takie teksty naprawdę podbudowują nas i motywują do dalszego działania. Dziękuję w imieniu wszystkich wolontariuszy obstawiających trasę. Do zobaczenia w sobotę!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#26
(14-02-2018, 21:14)Rado napisał(a):
(14-02-2018, 20:41)Janusz M napisał(a): To już kolejny raz fajnie będzie widzieć 'kwiat' RL na trasie biegu. Dla mnie to zawsze bardzo sympatyczne wsparcie wiedząc że jesteście blisko.
Januszku, cała przyjemność po naszej stronie. Takie teksty naprawdę podbudowują nas i motywują do dalszego działania. Dziękuję w imieniu wszystkich wolontariuszy obstawiających trasę. Do zobaczenia w sobotę!

Warto pomagać Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#27
Jeszcze ważne info!
Również na 3 Dyszce będzie organizowana akcja: Nakarm Zakrętkożercę - zakrętki dla Hospicjum im. Małego Księcia -
"Podczas Trzeciej Dychy do Maratonu będziecie mogli wziąć udział w Zakręconej Akcji Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia i pomóc małym pacjentom. Jeżeli macie w domu plastikowe zakrętki zabierzcie je ze sobą w sobotę na bieg i wrzućcie do kontenera, który będzie znajdował się obok biura zawodów."
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#28
Jeśli wcześniej nie zasnę to będę.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#29
(16-02-2018, 11:52)damian.s napisał(a): Jeśli wcześniej nie zasnę to będę.

Mogę Cię obudzić Tongue
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#30
Przypominam wszystkim, że spotykamy się o godzinie 21.30 w okolicy biura zawodów. Część osób zajmie się instalacją Banerów i winderów a część objedzie trasę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości