Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultra Maraton BBTour 1008 Edycja 2018 (obsługa punktu)
#1
Organizator tego rocznej edycji nie wyobraża sobie sytuacji w której nasze Stowarzyszenie nie obsługiwałoby punktu podczas BBTour-u. Trasa tegorocznego ultra maratonu wiedzie nieco inaczej. Nasz punkt nie będzie już umiejscowiony w Rzeszowie a w Sędziszowie Małopolskim na 860km trasy.  I tak jak w poprzedniej edycji na naszym punkcie będzie ciepły, dwudaniowy posiłek, kawa, herbata, woda, izotonik, słodycze i owoce, zawodnicy będą mogli także odpocząć.
Do Sędziszowa jest około 190km. Punkt ma być czynny od 26.08 (niedziela) godz. 11.30 do 27.08 (poniedziałek) godz. 19.30.
Kilka osób ze Stowarzyszenia bierze udział w tej imprezie więc miło będzie im zobaczyć nasze twarze na punkcie. 
Uczestnicy poprzedniej edycji bardzo sobie chwalili nasz punkt przede wszystkim za obsługę. Powinniśmy to powtórzyć.
Pewnie jak poprzednio podzielimy się na dwa zespoły. Ktoś chętny?
Odpowiedz
#2
(06-01-2018, 00:23)Noorbi napisał(a): Kilka osób ze Stowarzyszenia bierze udział w tej imprezie więc miło będzie im zobaczyć nasze twarze na punkcie. 

Jako uczestnik edycji 2016 w 100% mogę potwierdzić słowa Norbiego Smile
Należy dodać, że w tym roku będziemy mieli sporo debiutantów na trasie a im każda pomoc się przyda - dobre słowo i kilka uśmiechów mogą zdziałać cuda Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Dla mnie termin na razie zbyt odległy żeby deklarować się konkretnie, będę miał ten termin na uwadze i być może uda mi się pomóc.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
(06-01-2018, 04:31)Ex Driver napisał(a): Dla mnie każdy termin dobry. Ale zastanowię  się.  Już raz oferowałem pomoc  (2016 ) , ale niestety nie doczekałem się  informacji  czy jedziemy czy nie.  Wszystko było gotowe  do wyjazdu.  Pomyślę.

Wydaje mi się że było troszkę inaczej Wink

(17-08-2016, 23:30)Ex Driver napisał(a): Jestem uziemiony w Lublinie.  Córka w poniedziałek  mocno skręciła  nogę, wszyscy są" wyjechani " więc muszę być  na miejscu z samochodem.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Zapytaj się  Elizy jak było. Obie z Katką  klepały miejsca w wozie  jeszcze na topieniu Marzanny. A potem  wszystko ucichło.  Dobra --- nie ma sprawy.  Nie było tematu.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
(06-01-2018, 04:59)Ex Driver napisał(a): Zapytaj się  Elizy jak było. Obie z Katką  klepały miejsca w wozie  jeszcze na topieniu Marzanny. A potem  wszystko ucichło.  Dobra --- nie ma sprawy.  Nie było tematu.

Z czystej ciekawości przeczytałem cały watek => http://forum.rowerowylublin.org/thread-9393.html
i nie zauważyłem aby coś tam nagle "ucichło".
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
Nie wiem o czym to jest,ale jeśli chodzi o obsługę to chętnie pomogę.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#8
Piękną mamy wiosnę, tej zimy, a Wy już o końcowce lata rozmyślacie Huh

Wszystkie miejsca w maratonie zajęte już od dawna, więc pozostaje mi tylko pomoc od kuchni.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#9
(06-01-2018, 09:32)Bart napisał(a): Piękną mamy wiosnę, tej zimy, a Wy już o końcowce lata rozmyślacie Huh

Wszystkie miejsca w maratonie zajęte już od dawna, więc pozostaje mi tylko pomoc od kuchni.
Też pomogę jakby co  Smile .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#10
(06-01-2018, 04:59)Ex Driver napisał(a):  Dobra --- nie ma sprawy.  Nie było tematu.

Tematu niby nie było... ale niesmak pozostanie.

Moi drodzy. Do rozdzielenia jest 34 godziny pracy. Na punkcie dobrze by było gdyby był cały czas komputer do śledzenia zawodników i samochód. Ja ze swojej strony na chwilę obecną zapewniam komplet. Jestem co prawda na liście startowej ale tej rezerwowej. Na samochodzie trzy bagażniki rowerowe jakby ktoś miał ochotę dojechać rowerem. 

W tym temacie nie oczekuję 100% deklaracji bo wiadomo jakie jest życie. Raczej sprawdzam czy mogę liczyć na czyjeś chęci. Temat mocno rozwinie się w połowie lipca jak już wszyscy będą wiedzieli o swoich urlopach.

O Branding naszego punktu nie musimy się absolutnie martwić w tym roku. 

Oczywiście dyskutować tu będziemy, bo cały czas może się coś zmieniać.

"Rowerowy Lublin" został już umieszczony na mapie BBTour jako obsługa punktu. PK12 jest nasz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości