Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Lubelski Maraton Turystyczny 27.05.2018
Jestem już na liście startowej 3LMT z numerem 52 Smile
Odpowiedz
Juz oplata zrobiona i teraz czekac trenowac i Wink
Odpowiedz
Wyjdzie, że się czepię, ale że odpowiedzi na mordoksiążce nie dostałem... to się czepię.
Który termin jest aktualny? Ten z Regulaminu (V.4 - płatność do 28.02/1.03) czy z posta na mordoksiążce (7 dni od rejestracji)? Wolałbym ten pierwszy...

P.S. To już pewnie moje przeoczenie - gdzie znaleźć numer konta do wpłaty? Nie lubię automatów ze stron internetowych.
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
(17-02-2018, 11:14)nietutejszy napisał(a): Wyjdzie, że się czepię, ale że odpowiedzi na mordoksiążce nie dostałem... to się czepię.
Który termin jest aktualny? Ten z Regulaminu (V.4 - płatność do 28.02/1.03) czy z posta na mordoksiążce (7 dni od rejestracji)? Wolałbym ten pierwszy...

P.S. To już pewnie moje przeoczenie - gdzie znaleźć numer konta do wpłaty? Nie lubię automatów ze stron internetowych.

Trzymamy się terminów jakie podaje formularz w FRS. Mi osobiście rzuciło się w oczy gdzieś 7 dni od daty rejestracji w wydarzeniu ale może to też być mój błąd bo prawdopodobnie chodziło o regulamin FRS. 
Jeżeli wejdziesz w płatności Tpay znajdziesz także zwykły przelew wypełniony już pod Ciebie. Jest tam numer konta i numer płatności. 
Co do płatności automatycznych nie dyskutuję. Obecnie b. rzadko zdarza się ktoś kto nie korzysta z takich serwisów. Ale, ja to rozumiem.

UWAGA STOWARZYSZENI!!! Czy jest jeszcze ktoś, kto chce wziąć udział w 3 LMT? Chciałbym zamknąć listy organizatora, tak aby dać szansę jak największej ilości osób możliwość startu. Jednocześnie przypominam, że na chwilę obecną rejestrujecie się TUTAJ i czekacie na dalsze instrukcje ode mnie.
Odpowiedz
(17-02-2018, 12:12)Noorbi napisał(a): (...)prawdopodobnie chodziło o regulamin FRS. 
(...)

Hmmm...
Na stronie biegaczy:
"III Lubelski Maraton Turystyczny

(...)
Załączone dokumenty do pobrania/przeczytania:
- [Obrazek: pdf_icon.png] REGULAMIN_III_LUBELSKIEGO_MARATONU_TURYSTYCZNEGO.pdf
- [Obrazek: pdf_icon.png] oswiadczenie_do_regulaminu.pdf

."

I w tym wyższym pdf-ie:
"V Zgłoszenia i opłaty
(...)
4.
Uczestnicy mają obowiązek uiścić opłatę startową w wysokości 30zł, niezależnie od wybranego przez siebie dystansu. Nieuiszczenie tej opłaty w terminie do dnia 01 marca 2018 roku jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w Maratonie."

Kopiowane z pdf-a to i czcionka trochę szaleje.
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
Wygląda to na mój błąd. Nie wiem skąd mi się to wzięło. Być może z wcześniejszych ustaleń. Zaraz to naprawimy. Płatności zgodnie z wytycznymi formularza i strony zapisów.
Odpowiedz
Pewnie coś mi umknęło, ale na RL nie znalazłem regulaminu ani konta do wpłaty.Pomóżcie.Pomożecie?
Odpowiedz
(17-02-2018, 19:34)And55 napisał(a): Pewnie coś mi umknęło, ale na RL nie znalazłem regulaminu ani konta do wpłaty.Pomóżcie.Pomożecie?
Andrzeju, na e-mail dostałeś instrukcję z całą procedurą.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
30 plnów poszło. Od razu pytanko o numery - te 141 nadane przez system zostaje czy uda się zachować trzynasteczkę?
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
(26-02-2018, 16:09)nietutejszy napisał(a): Od razu pytanko o numery - te 141 nadane przez system zostaje czy uda się zachować trzynasteczkę?
Odpowiem ja, bo znam odpowiedź - nie uda się.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości