Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Lubelski Maraton Turystyczny 27.05.2018
W sobotę będę. Jeszcze nie wiem czy przez cały dzień, ale pomogę.
Odpowiedz
W sobotę postaram się, choć tylko na parę godzin  Wink
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
Witam. Czy pakiet startowy może odebrać moja córka, wnuczka ewentualnie prawnuczkaWink ? jako że wracam do Lublina w sobotę dotrę około 22.
[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat.  J. Cortázar – Gra w klasy

Odpowiedz
"W dniu 26 maja (sobota) biuro zawodów/imprezy będzie czynne w godzinach 18-21. Usytuowane będzie przy lokalu „SPORT PUB PERŁA” na ARENIE LUBLIN ul Stadionowa 1."
Zapraszamy córkę/wnuczkę Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
postaram się pojawić
potwierdzę bliżej soboty, bo może się okazać że dopiero po 14...
Odpowiedz
Mam zamiar być, prawdopodobnie od 10 do 14 w sobotę. A jeżeli będzie  potrzeba w niedzielę, to po południu.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
(20-05-2018, 16:03)Noorbi napisał(a): Wszystko będziemy robić w siedzibie fundacji nowej siedzibie Stowarzyszenia Smile na ul. Montażowej 16. Tam tez "rozkminimy" cały Maraton, uzgodnimy wszystkie sprawy. Ktoś?

Gdzie siedziba jest?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
Montażowa 16. Wejście od tyłu budynku od parkingu. Siedziba Fundacji Rozwoju Sportu
Odpowiedz
Noorbi, określ w jakich godzinach na Montażowej  Huh
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
10-17
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości