Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Lubelski Maraton Turystyczny 27.05.2018
#21
Liczę,że znajdzie się jakaś grupka lajt  Wink
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#22
Poproszę o dopisanie do grupy 310. Dzięki!
Odpowiedz
#23
Poproszę o zapisanie na 210 km.
Odpowiedz
#24
I mam dylemat, Majka Days czy 200 kilosówTongue
Odpowiedz
#25
(18-01-2018, 01:48)Noorbi napisał(a): No tak trochę komplikuję zapisy bo tak miało być łatwiej a nie będzie. Problem z rejestracją na naszym forum. Zobaczymy co się da zrobić. Zbieraj ludzi. Na razie liczba uczestników nieograniczona.
zbieram, zbieram Smile
Widzę, że wydarzenie na fb już jest Smile
Pytanie takie ... czy można dołączyć do Maratonu w Kazimierzu (mamy blisko z Puław, a do Lbl problem z dotarciem) i później, po zrobieniu z Wami trasy (Nielisz-Niemce-Cyców-Lublin) wrócilibyśmy do Puław. Czy będziemy wtedy oficjalnymi, pełnoprawnymi uczestnikami Maratonu?
ja na STRAVA

Odpowiedz
#26
Kabaret Smile jedzie!?
Odpowiedz
#27
(19-01-2018, 13:17)fala69 napisał(a): Pytanie takie ... czy można dołączyć do Maratonu w Kazimierzu (mamy blisko z Puław, a do Lbl problem z dotarciem) i później, po zrobieniu z Wami trasy (Nielisz-Niemce-Cyców-Lublin) wrócilibyśmy do Puław. Czy będziemy wtedy oficjalnymi, pełnoprawnymi uczestnikami Maratonu?

Raczej nie powinno być problemu Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#28
No i tak to jest jak się nie pomyśli przed pisaniem - miałem poczekać, aż będzie dwunastu uczestników i zgłosić się na trzynastego (dopisek w pierwszym poście mi przypomniał żeby nie było). Jakby się udało mnie na 13-tkę przenieść (trasa bez zmian) siębymucieszyłsię...

(18-01-2018, 23:13)Mariobiker napisał(a):
(18-01-2018, 15:46)nietutejszy napisał(a): P.S. Jazda w grupach czy jak kto turla?

Każdy sobie rzepkę skrobie Big Grin

Egoistycznie dla mnie dobrze - nikt nie będzie się czuł zobowiązany pilnować marudera (znaczy mnie) :-) .
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#29
(19-01-2018, 14:34)nietutejszy napisał(a): Egoistycznie dla mnie dobrze - nikt nie będzie się czuł zobowiązany pilnować marudera (znaczy mnie) :-) .

Jedyne co Cię będzie "dopingować" to czas (6-21) Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#30
Wbijam na 210. Poproszę o zapisanie  Big Grin
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości