Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Lubelski Maraton Turystyczny 27.05.2018
W zasadzie nie ma jakiegoś ciśnienia, ale będą za chwilę wydatki i chcielibyśmy mieć z czego je opłacać. Do końca marca? Niech tak będzie.
Ponieważ pojawiły się pytania... proszę nie zwracać uwagi informacje na liście z FRS. Dystans, podpis na numerze startowym itp. Będziemy jeszcze zmieniać.
Odpowiedz
Uprzejma prośba: czytajmy treść wątku uważnie, aby potem prawidłowo wypełnić tytuł przelewu. Noorbi już napisał, ja jeszcze przypomnę: "Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia". Tylko taka treść, żadne inne, choćby Wam się wydawały nie wiem jak właściwe.
Amen! Howgh!
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
Nieśmiało spytam....można się jeszcze dopisać?
Odpowiedz
Listy zamknięte na głucho. W maju może znajdzie się kilka miejsc.... ale to dopiero w maju ok. 10-go
Odpowiedz
Do 1szego posta dodałem pewne zdjęcie... Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
(03-04-2018, 14:01)Rado napisał(a): Do 1szego posta dodałem pewne zdjęcie... Smile

Dobra robota Panowie !!!
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
Super.
Tylko patrzeć jak z LMT zrobi się impreza ogólnopolskaSmile
Odpowiedz
(03-04-2018, 18:50)MarekK napisał(a): Tylko patrzeć jak z LMT zrobi się impreza ogólnopolskaSmile
Ale to już jest impreza ogólnopolska - oto lista miejscowości skąd przyjadą uczestnicy: Bogdanka, Borzechów, Brwinów, Chełm, Ciechanki, Dys, Dębica, Elbląg, Elizówka, Gabryelin, Garbów, Gdańsk, Gidle, Gołąb, Huta Krzeszowska, Jabłonna, Janów Lubelski, Jarosław, Jastków, Kraków, Krasnobród, Krasnystaw, Kraśnik, Krzczonów, Kórnik, Lubartów, Lublin, Mełgiew, Motycz, Munina, Nałęczów, Niedrzwica Duża, Niedrzwica Kościelna, Niedźwiada, Niemce, Ostrowiec Świętokrzyski, Otwock, Piastów, Poniatowa, Pruszków, Przemyśl, Puławy, Radom, Raszyn, Ryki, Rzeszów, Stare Babice, Strzyżewice, Świdnik, Tomaszowice, Trawniki, Warszawa, Wólka Tanewska, Zawada, Ząbki.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
(03-04-2018, 20:15)damian.s napisał(a): oto lista miejscowości skąd przyjadą uczestnicy

To przepraszam, nie wiedziałem, nie jestem na czasieSmile
Odpowiedz
(03-04-2018, 20:33)MarekK napisał(a): To przepraszam, nie wiedziałem, nie jestem na czasie
Marku, po prostu ne masz konta na FB Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości