Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Lubelski Maraton Turystyczny 27.05.2018
Super maraton, wielki szacunek dla organizatorów Smile
Dziękuję mojemu "grupetto" (i pobliskim grupkom) za urozmaicanie czasu oraz fantastyczną atmosferę podczas konsekwentnego łykania kolejnych kilometrów III LMT.
Nie mogę się doczekać następnej imprezy Big Grin
Odpowiedz
(28-05-2018, 16:43)marek400 napisał(a): PS kto ma moją kurteczke
Ja. Odbiór jutro na ul. Spokojnej 7 do 15.30 lub po 16.00 na LSM-ach. Szczegóły na PW.
Ewentualnie podczas tego wydarzenia Smile http://forum.rowerowylublin.org/thread-1...#pid113417
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
Bardzo wielkie podziękowania za organizację tak wspaniałej imprezy!!! Szacun!!!

Również bardzo wielkie podziękowania dla Pawła Logina za użyczenie opony.
Gdyby nie Paweł to w Karczmiskach byłby dla mnie koniec imprezy. Dzięki!!!
Odpowiedz
Wielkie gratulacje za organizację imprezy! Podziękowania dla ekipy RL, którą znałem z forum i wreszcie miałem okazję poznać w końcu osobiście (MarekK z Tobą jechałem samą końcówkę trasy i opowiadałeś mi o tej oponie Smile ) . Szkoda, że nie udało mi się spotkać Maria Sad może przy innej okazji.
Mój osobisty sukces, to pobicie dotychczasowego rekordu długości przejazdu, który wynosił 200 km, a wczoraj wykręciłem w sumie 335 km Big Grin 
Jeszcze raz dziękuję i czekam na kolejne imprezy Smile
ja na STRAVA

Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem szybkości publikacji:
http://www.lublin112.pl/nielisz-cycow-ni...m-zdjecia/
Zdjęcia w art. autorstwa Damiana.s
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
Organizacja na najwyższym poziomie  Big Grin PW od was powinien 
sie uczyć  Cool
Jest to mój III LTM od którego zaszczepiłam sie 300 km+ Heart
Gratulacje dla obydwu grup 210/ 310 km za ukończenie maratonu,
  pobicia swoich życiowek  Smile
Do zobaczenia na kolejnych edycjach LTM Wink
Smile)))
Odpowiedz
Thumbs Up 
Witam. Moja ocena rajdu:
pomysł: 6 ( turystyka rowerowa - to jest to! )
organizacja: 6 (trasy, mapy do druku, punkt kontrolny, sponsorzy...)
pogoda: 5 (miało trochę mniej przypiekać  Wink)
jadący: 6 (uśmiech na gębach)

Przejechałem 214 km (małe zboczenie z trasy) i poprawiłem swój dzienny rekord.
Specjalne podziękowania dla organizatorów, sponsorów.... i dla grupy Rowerowych Łosi, z którymi miałem przyjemność pokonać ostatnie kilometry.
[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat.  J. Cortázar – Gra w klasy

Odpowiedz
Również przyłączam się do podziękowań. Wielki szacunek i ukłony dla ludzi, ktorzy poświęcili swój czas, żeby to wszystko tak świetnie zagrało. Trasa była dobrze zaplanowana. Trochę podjazdów, trochę płaskich terenów, czyli dla każdego coś miłego  Smile  Naprawdę świetna robota! Podziękowania również dla osób z którymi miałam okazję jechać. Dzięki Wam uśmiech ani razu nie zszedł mi z buzi.  Big Grin oby do następnego!
Odpowiedz
(29-05-2018, 08:37)Rado napisał(a): Zdjęcia w art. autorstwa Damiana.s

Damian dzięki za świetne fotki Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
Hmmm... Zdania się od "a więc" nie zaczyna...

A więc tak. Wydawało by się, że powinienem marudzić, mocno marudzić. Bo to trochę pod górkę (a ja preferuję z górki albo całkiem po płaskim), pod wietrzyk (a ja wolę z wiatrem) i w ogóle to w sobotę się zastanawiałem czy chce mi się wstawać przy niedzieli przed 5.00 zamiast wreszcie sobie pospać...


Powinienem marudzić...

Więc czemu u licha od niedzieli gęba mi się śmieje?

Wielkie podziękowania z mojej strony całej ekipie przygotowującej i opiekującej się Maratonem. Wybaczcie, że nie wymieniam, ale będąc nietutejszym jeszcze nie wszystkie osoby potrafię zidentyfikować a nie chciałbym nikogo pominąć.

Z drugiej strony trochę mi Was szkoda. Trudno będzie za rok przebić to co zrobiliście teraz... Ale takie jest ryzyko związane z perfekcyjną (moim skromnym zdaniem) organizacją.

I nawet kilka fotoknotków popełniłem: https://photos.app.goo.gl/kszXbMxixfLgL36B2
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości