Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Styczniowa MK, 26.01.18, godz.18.00, Pl.Litewski
#1
[Obrazek: 96a6dc57cc6c6bcdmed.jpg]
Zapraszamy!
Tym razem zwrócimy uwagę na dbanie o infrę rowerową zimą.
Najbliższy piątek, godz. 18.00. Plac Litewski.
Przybywajcie!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Trasa piątkowej masy liczyć będzie 9,5 km:
Plac Litewski – Hugona Kołłątaja – Zesłańców Sybiru – Okopowa – Gabriela Narutowicza – Konopnicka – Orla – Solna – Okopowa – Marii Skłodowskiej-Curie – Akademicka – Idziego Radziszewskiego – Gen. Józefa Sowińskiego – Głęboka – Filaretów – Tomasza Zana – Nadbystrzycka – Muzyczna – Stadionowa – Lubelskiego Lipca ’80 – Plac Bychawski – Wolska – Fabryczna – Zamojska – Prymasa Stefana Wyszyńskiego – Królewska – Plac Władysława Łokietka (Ratusz)
Mapa: https://www.traseo.pl/trasa/zimowa-masa-krytyczna-styczen-2-aa8
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
To była bardzo wesoła i głośna Masa Big Grin 25 uczestników. Gorąca herbatka na mecie i konkurs z nagrodami dla pomarańczowych uczestników Masy.
Niedługo ciekawe wydarzenie w mieście dla miejskich rowerzystów dojeżdżających rowerem do pracy. Szczegóły wkrótce.
PS. uczestnikiem dzisiejszej Masy był nasz długodystansowy kolega z Zawady - Kviato - pozdrawiam raz jeszcze Boguś!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Wziąłem udział w tej Masie i nie żałuję. Uczestników było całkiem sporo jak na tę porę roku, ale to przez pogodę, bo śniegu jest mało, choć jest całkiem chłodno i nie padało. Dziękuję też za ten kalendarz Big Grin Filmik z Zimowej Masy Krytycznej będzie w niedługim czasie wszech dostępny, tylko musi wrócić i odpocząć kamerzysta Wink
Odpowiedz
#5
Radek, wiesz, że Cię lubię ale z tym głośnikiem na plecach lubię Cie jeszcze bardziej Wink <3. Mistrzostwo świata. Nagłośnienie pierwsza klasa, a i repertuar muzyczny niczego sobie. Jest moc!!!
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#6
(26-01-2018, 23:11)tomo napisał(a): Nagłośnienie pierwsza klasa, a i repertuar muzyczny niczego sobie.
Dziękuję. Mam cały miesiąc by playlistę jeszcze ulepszyć. Wrzucę coś mocniejszego - AC/DC, Motorhead, Rammstein - to lubię.
Zapodawanie muzyki na takich "imprezach" to nie taka łatwa sprawa - nigdy się nie trafi w gusta muzyczne wszystkich uczestników, zawsze komuś nie będzie do końca odpowiadała.
Na Masie jest o tyle trudno, że przyjeżdżają różne "roczniki", więc każdemu gustowi muzycznemu nie dogodzisz.
Dziś były pytania czy mam Zenka lub Sławomira - akurat takiej muzyki nie słucham, ale niedługo będzie Masa tematyczna, na której taka muzyka będzie leciała z głośnika - poświęcę się Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
(27-01-2018, 00:27)Rado napisał(a): Dziś były pytania czy mam Zenka lub Sławomira - akurat takiej muzyki nie słucham, ale niedługo będzie Masa tematyczna, na której taka muzyka będzie leciała z głośnika - poświęcę się Tongue
No jeśli jeszcze Zenek lub Sławomir objąłby patronat na masą, to mogłaby to być rekordowa masa Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
Filmik ze Styczniowej Zimowej Masy Krytycznej został zmontowany i jest dostępny dla wszystkich chętnych zobaczenia nawet siebie, jeśli byli na Masie
https://youtu.be/FKAchSVVTfg

EDIT: Do soundtracka nakłoniło mnie to, co było w playliście u Rado, bo sam nie miałem pomysłu, ale coś by było.
Odpowiedz
#9
(02-02-2018, 20:41)Paweoo napisał(a): https://youtu.be/FKAchSVVTfg

Dzięki Paweł Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
(02-02-2018, 20:41)Paweoo napisał(a): Filmik ze Styczniowej Zimowej Masy Krytycznej
Coraz lepiej Ci to idzie Paweł Smile Brakuje jeszcze ujęć "statycznych", tzn. Ty stoisz w miejscu i nagrywasz przejazd całej Masy.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości