Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naklejki "Rowerowy Lublin" na kask
#71
Dzięki za zrealizowanie zamówienia, jest ok  Smile
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#72
Dziś między godzina 19 a 20.30 będzie możliwość odebrania naklejek w pubie na stadionie Arena Lublin.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#73
Naklejki dotarły do Puław. Bardzo dziękuję Smile
ja na STRAVA

Odpowiedz
#74
Kolejna możliwość odbioru naklejek - podczas spotkania organizacyjnego III LMT, w dn. 17.04.2018 o godz. 18.00 w siedzibie stowarzyszenia RL, przy ul. Montażowej 16 -> http://forum.rowerowylublin.org/thread-10635.html - a przy okazji można będzie też pomóc w organizacji.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#75
Prośba do osób, które jeszcze nie odebrały naklejek - jeśli możecie, sprężcie się trochę, bo chciałbym zamknąć temat.

Kolejna możliwość odbioru na mieście - środa 25.04, siedziba RL przy ul. Montażowej 16, od godziny 18 do może 19, 20.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#76
Przybędę po odbiór naklejek
Odpowiedz
#77
Damian, da radę jeszcze zrobić naklejki?
Odpowiedz
#78
Wstępnie planuję pojawić się jutro czyli 27.04 na Masie Krytycznej, godzina 18-19, więc jest kolejna szansa odbioru naklejek na mieście.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#79
Jutro, tj. 1.05.2018 kolejna szansa na odbiór naklejek na mieście. Od 8.30 do około 9 będę na dziedzińcu zamku, od około 9 do około 15 na Placu Litewskim, od około 15 do około 18 Dąbrowa nad Zalewem Zemborzyckim.
Także siadamy na rowery i przyjeżdżamy po naklejki, a przy okazji może się załapać na naszą imprezę z Sezonu Lublin, bo są jeszcze chyba 3 miejsca.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#80
Koledzy sympatyczni dwaj - jeszcze tylko Wy zostaliście Wink
W najbliższy czwartek, czyli 10 maja minie równo 6 tygodni odkąd wykonane naklejki mam w ręku - i do tego czasu chciałbym zamknąć temat, tzn. aby wszystkie naklejki zostały odebrane. Po tym terminie przestaję informować na forum o kolejnych możliwościach odbioru, naklejki chowam na dno szafy i nie wiem kiedy je wyciągnę - także to są ostatnie dni na odbiór.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości