Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VII Sezon Lublin - Rowerowy Lublin partnerem
#1
[Obrazek: 4d9dbb268a444ca2gen.jpg]
Jest nam bardzo miło poinformować, że Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" po raz trzeci z rzędu stało się partnerem Sezonu Lublin. 
Spośród złożonych propozycji Organizator wybrał te najciekawsze i najpełniej nawiązujące do lubelskich obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę „Lublin 1918-2018. Inspiruje nas wolność”. Siódma edycja będzie wyjątkowa dzięki 32 partnerom, którzy przygotują program na 10 dni pełnych niezwykłych atrakcji turystycznych.
Oficjalnie zapraszamy do tworzącego się sztabu organizacyjnego.
Odpowiedz
#2
Proszę o dopisanie mnie do sztabu organizacyjnego. Coś tam pewnie pomogę Wink
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
(25-01-2018, 18:19)Rado napisał(a): Proszę o dopisanie mnie do sztabu organizacyjnego.

To i ja poproszę Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Aha, to jeszcze info, że w tym roku organizujemy też grę miejską, termin: 1 maja. Termin wybrany tak by nie kolidował z Pięknym Wschodem i majówką na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
Jeśli będzie potrzebna jakaś pomoc w trakcie przygotowań to postaram się pomóc, ale podczas samej imprezy odpadam, bo mam inne plany.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
Myślę Damian,że spokojnie możesz włączyć się w przygotowania imprezy. Wiesz już jak to powinno wyglądać więc w tym roku praca nad imprezą jest znacznie łatwiejsza.
Odpowiedz
#7
(28-01-2018, 11:09)Noorbi napisał(a): Myślę Damian,że spokojnie możesz włączyć się w przygotowania imprezy. Wiesz już jak to powinno wyglądać więc w tym roku praca nad imprezą jest znacznie łatwiejsza.
Ok, dawajcie znać na bieżąco co i jak, to będziemy działać.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
Już wkrótce będę chciał spotkać się online z osobami które będą chciały włączyć się w przygotowania. W tym roku, tak jak już mówiłem, będzie dużo łatwiej.
Odpowiedz
#9
Dołączam się do dzieła - 1 maja będę w Lublinie i również jestem do dyspozycji
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#10
Wpisuje w kalendarz
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości