Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-12.VIII.2018 Lwów II
#1
Co chwilę ktoś mnie dopytuje o powtórkę wycieczki do Lwowa - no to jedźmy!
Wykorzystam, że termin jeszcze jest wolny i że zaklepałem sobie urlop.
Wstępnie planuję ruszyć tak jak poprzednio z Lubyczy Królewskiej w piątek koło 8-9. Do przejechania ok 78km. Wstąpimy po drodze do Żółkwi na jakąś przerwę. Po południu zakwaterowanie na miejscu i czas wolny (tur de knajpencja). Sobota - umówimy przewodnika i ustalimy co chcemy zwiedzać. Niedziela - możemy jeszcze gdzieś się wybrać z rana i po południu ruszamy w stronę granicy.
Na razie o koszcie nie napiszę - przewodnik, dwa noclegi i ubezpieczenie. Jedzenie raczej we własnym zakresie z tym, że w czasie zwiedzania zarezerwujemy miejsca w jednej restauracji.
Kto nie ma paszportu - jest jeszcze sporo czasu.
Zapraszam!

Lista chętnych:
1. Yanq - zaliczka
2. Martiqa -zaliczka
3. Ania-roszpunka - zaliczka
4. makary - zaliczka
5. Jack - zaliczka
6. shrederson - zaliczka
7. Maglagla - zaliczka
8. Pawel - zaliczka
9. haneczka - zaliczka
10. Anna Kwiecień - zaliczka
11. Artur G. - zaliczka
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#2
Piszę się na to Big Grin
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#3
Kwity mam.  Zainteresowany.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
(27-01-2018, 16:01)Yanq napisał(a): Co chwilę ktoś mnie dopytuje o powtórkę wycieczki do Lwowa - no to jedźmy!
...
Wstępnie planuję ruszyć tak jak poprzednio z Lubyczy Królewskiej w piątek koło 8-9.
a do Lubyczy jak?

(27-01-2018, 16:01)Yanq napisał(a): Kto nie ma paszportu - jest jeszcze sporo czasu.
Zapraszam!
nie można bez (na dowód)?
ja na STRAVA

Odpowiedz
#5
(28-01-2018, 01:08)fala69 napisał(a):
(27-01-2018, 16:01)Yanq napisał(a): Co chwilę ktoś mnie dopytuje o powtórkę wycieczki do Lwowa - no to jedźmy!
...
Wstępnie planuję ruszyć tak jak poprzednio z Lubyczy Królewskiej w piątek koło 8-9.
a do Lubyczy jak?

(27-01-2018, 16:01)Yanq napisał(a): Kto nie ma paszportu - jest jeszcze sporo czasu.
Zapraszam!
nie można bez (na dowód)?

Niestety jeszcze nie można. Paszport . UA nie jest w Unii.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Wprawdzie to nie przynależność do Unii Europejskiej decyduje o tym czy możemy wjechać na "dowód", ale jak wspomniał Marek na Ukrainie obowiązuje paszport.
Aktualne (za przeproszeniem) stosunki z Ukrainą nie zapowiadają aby cokolwiek w najbliższym czasie się zmieniło.
I lepiej pomyśleć o tym teraz, nie czekając bliżej wakacji.

Do Lubyczy Królewskiej we własnym zakresie ale pewnie pojawią się uczestnicy z samochodem i wolnymi miejscami.
W ostateczności pociąg do Bełżca lub... na swoich kołach Smile
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#7
Zazdroszczę. Niestety termin zarezerwowany już na inną wyprawę także, tego. Powodzenia.
Odpowiedz
#8
Do Lubyczy we własnym zakresie ale zwykle na kilka dni przed ustawką udaje się tak rozlokować tych którzy nie jadą własnym autem, żeby wykorzystać miejsca w pojazdach które pojadą - ufam, że tym razem też się uda.
Edytuję pierwszy post i tworzę listę.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#9
Proszę o dopisanie do listy: Henia & Rado.
Janek, odnośnie noclegów, to najlepiej kontaktować się Fazim, On zna Lwów jak własną kieszeń.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
Rezerwuję wstępnie 4 miejsca dziękuję   Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości