Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-12.VIII.2018 Lwów II
#41
(15-06-2018, 13:50)Yanq napisał(a): Nadmieniam, ze w dniach 9-10 czerwca br. nastąpiła w dpg w Hrebennem odprawa około 100 cyklistów poruszających się zwartym peletonem i nie wystąpiły jakiekolwiek problemy ze strony ukraińskich służb granicznych.
Ale nie był to peleton tego typu? Tongue
http://odkrywca.pl/forum_pics/picsforum5/lucznik.jpg
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#42
Moi drodzy czas zweryfikować listę chętnych. Zbieram po 50zł zaliczki na konto:
Jan Sawicki BOŚ 34 1540 1144 3001 6432 5435 0001 - w tytule proszę Lwów, nick.
Oficjalną listę zamykam w przyszły piątek 27 lipca. Cała impreza powinna się zamknąć w kwocie 120-130zł od osoby (dwa noclegi, przewodnik i ubezpieczenie) + to co każdy przejje i przepije :-)
Nadal jeszcze nie do końca są dogadane noclegi bo szkoła w której byliśmy poprzednio odpadła i na ten moment mamy kilka kwater w niedalekiej odległości od siebie. Może uda się jeszcze coś większego znaleźć - zobaczymy.
Sprawdźcie czy paszporty są ważne!

EDIT: Luksusowe warunki noclegowe z miejscem na rowery zaklepane - cena ostatecznie zależy od tego ile nas będzie ale nie powinno przekroczyć 80zł/os za cały pobyt :-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#43
Janku, moja 4 odpada, jesteśmy nad morzem, ale też rowerowo.
Odpowiedz
#44
Czołem Janqu, potwierdzam swój udział.
Odpowiedz
#45
No i się posypało - za to będziemy mieli bardziej kameralny wyjazd  Tongue 
lista w pierwszym poście się aktualizuje
           
Na razie mamy 10 pewniaków i jeszcze z 5 osób z którymi szukam kontaktu (sezon urlopowy - może na forum nie zaglądają...) Jeszcze kilka dni mogę się wstrzymać z ostatecznym potwierdzeniem noclegów ale im szybciej tym lepiej.

Exclamation Na priv możecie mi powoli przysyłać dla straży granicznej i do ubezpieczenia: Imię, nazwisko, pesel i nr paszportu
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#46
Jednak chciałem do Lwowa i nie mogę, więc trzeba mnie wykreślić z listy chętnych. Sorki za takie opóźnienie, ale myślałem, że będę dostępny, a tu szlaban i "Halt!"  Wink

Na zaśki zgłaszam moją chęć następnym razem. Cool
Odpowiedz
#47
Proszę wszystkich o przesyłanie danych na priv.
Imię, nazwisko, pesel, nr paszportu i nr telefonu by się już dla mnie przydał.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#48
Cześć wszystkim uczestnikom ?
Jaki macie plan dojazdu do Lubyczy. Wybieram się samochodem. Mam na dachu miejsce na jeden rower i 3 - 4 miejsca w samochodzie.

P.S. Jeśli ktoś ma dodatkowy bagażnik na rower można dołożyć
Odpowiedz
#49
Jacku jaa bym się pisał do Ciebie do samochodu oczywiście o ile ciągle jest wolne miejsce rowerowo osobowe
Pozdrawiam
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#50
Ogłoszenia parafialne przed wyjazdem:
Jedzie nas 11
Noclegi 70zł/os (2noce)
Przewodnik 18zł/os
Ubezpieczenie 8zł/os
RAZEM: 96zł/os
Minus zaliczka czyli od każdego jeszcze na miejscu zbiorę po 46zł. Jedzenie kupujemy we własnym zakresie - zaraz za granicą są kantory i tam proponuję wymienić parę złotych.

Spotykamy się o 8:00 w Lubyczy Królewskiej na parkingu pod groszkiem (mniej więcej na przeciw urzędu gminy po prawej stronie jadąc w stronę granicy). O 9:00 zapowiedziałem nas na granicy.

Na noclegu nie potrzebujemy ani śpiworów ani ręczników. Weźcie sobie wygodne buty bo sobotę raczej na nogach spędzimy.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości