Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-12.VIII.2018 Lwów II
Co chwilę ktoś mnie dopytuje o powtórkę wycieczki do Lwowa - no to jedźmy!
Wykorzystam, że termin jeszcze jest wolny i że zaklepałem sobie urlop.
Wstępnie planuję ruszyć tak jak poprzednio z Lubyczy Królewskiej w piątek koło 8-9. Do przejechania ok 78km. Wstąpimy po drodze do Żółkwi na jakąś przerwę. Po południu zakwaterowanie na miejscu i czas wolny (tur de knajpencja). Sobota - umówimy przewodnika i ustalimy co chcemy zwiedzać. Niedziela - możemy jeszcze gdzieś się wybrać z rana i po południu ruszamy w stronę granicy.
Na razie o koszcie nie napiszę - przewodnik, dwa noclegi i ubezpieczenie. Jedzenie raczej we własnym zakresie z tym, że w czasie zwiedzania zarezerwujemy miejsca w jednej restauracji.
Kto nie ma paszportu - jest jeszcze sporo czasu.
Zapraszam!

Lista chętnych:
1. Yanq
2. Martiqa
3.
4. Ania-roszpunka
5. Rado
6. Henia
7. Katka
8. Katka
9. Katka
10. Katka
11. ABlaszczak
12. Paweoo
13. Ola od Radka
14. Bart (to już chyba czas zbierać zaliczki!!!!!!!!!!!!!!)
15. Bart
16. Bart
17. Bart
18. Bart
19. Magprze
20. Janusz M
21. makary
22. Fazi5
23. Jack
24. shrederson
25. Maglagla
26. Pawel
27. haneczka
28. Anna Kwiecień
29. Artur G.
30.
[Obrazek: button-2404-brown.png]

Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
Piszę się na to Big Grin
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
Kwity mam.  Zainteresowany.
Odpowiedz
(27-01-2018, 17:01)Yanq napisał(a): Co chwilę ktoś mnie dopytuje o powtórkę wycieczki do Lwowa - no to jedźmy!
...
Wstępnie planuję ruszyć tak jak poprzednio z Lubyczy Królewskiej w piątek koło 8-9.
a do Lubyczy jak?

(27-01-2018, 17:01)Yanq napisał(a): Kto nie ma paszportu - jest jeszcze sporo czasu.
Zapraszam!
nie można bez (na dowód)?
ja na STRAVA

Odpowiedz
(28-01-2018, 02:08)fala69 napisał(a):
(27-01-2018, 17:01)Yanq napisał(a): Co chwilę ktoś mnie dopytuje o powtórkę wycieczki do Lwowa - no to jedźmy!
...
Wstępnie planuję ruszyć tak jak poprzednio z Lubyczy Królewskiej w piątek koło 8-9.
a do Lubyczy jak?

(27-01-2018, 17:01)Yanq napisał(a): Kto nie ma paszportu - jest jeszcze sporo czasu.
Zapraszam!
nie można bez (na dowód)?

Niestety jeszcze nie można. Paszport . UA nie jest w Unii.
Odpowiedz
Wprawdzie to nie przynależność do Unii Europejskiej decyduje o tym czy możemy wjechać na "dowód", ale jak wspomniał Marek na Ukrainie obowiązuje paszport.
Aktualne (za przeproszeniem) stosunki z Ukrainą nie zapowiadają aby cokolwiek w najbliższym czasie się zmieniło.
I lepiej pomyśleć o tym teraz, nie czekając bliżej wakacji.

Do Lubyczy Królewskiej we własnym zakresie ale pewnie pojawią się uczestnicy z samochodem i wolnymi miejscami.
W ostateczności pociąg do Bełżca lub... na swoich kołach Smile
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
Zazdroszczę. Niestety termin zarezerwowany już na inną wyprawę także, tego. Powodzenia.
Odpowiedz
Do Lubyczy we własnym zakresie ale zwykle na kilka dni przed ustawką udaje się tak rozlokować tych którzy nie jadą własnym autem, żeby wykorzystać miejsca w pojazdach które pojadą - ufam, że tym razem też się uda.
Edytuję pierwszy post i tworzę listę.
[Obrazek: button-2404-brown.png]

Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
Proszę o dopisanie do listy: Henia & Rado.
Janek, odnośnie noclegów, to najlepiej kontaktować się Fazim, On zna Lwów jak własną kieszeń.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
Rezerwuję wstępnie 4 miejsca dziękuję   Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości