Strony (12):    1 ... 8 9 10 11 12   
renania   04-08-2018, 18:11
Chłopaki trzymają się razem od startu Wink, mocny upał im doskwiera.... na dodatek mieli niedawno jakieś spotkanie z nietrzeźwym... Bart z Łukaszem ok, Radek się poździerał i chyba został, ale mam nadzieję, że niezbyt mocno ucierpiał i że pociśnie do końca.... Mariox z Markiem chyba już ich dogonili mimo późniejszego startu Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2018, 18:13 przez renania.
Rado   06-08-2018, 14:21
BlackBull, Bart, MarekK, Mariox, Wilhelm, Krzychu c.m. i Mariobiker - dzięki za mile spędzony czas: trochę na rowerze, a trochę nie...
RL jak co roku był najliczniejszą ekipą "kolarską" w Kórniku Big Grin Tak trzymać!

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Mariobiker   06-08-2018, 14:25
Dzięki za możliwość spędzenia kilku godzin w towarzystwie ultra-świrów Big Grin
Tym razem w roli kibica.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
MarekK   07-08-2018, 07:18
Ja również dziękuję za miło spędzony czas!!!
Oby więcej takich imprez.
Do następnego!!!
JuraS   07-08-2018, 08:15
Gratulacje panowie .Ja nad morzem poznalem również kilku swirow ze Swinoujskiej Inicjatywy Rowerowej "SwIR".Zakręcone towarzystwo. Big Grin

Pozdrawiam,
Jurek
mariox   07-08-2018, 08:58
Też dzięki za ciekawie spędzony czas. Trasa fajna widokowo, choć jeśli chodzi o stan nawierzchni to na kilku odcinkach najgorsza, jaką jechałem (a my się martwiliśmy, że na kilku odcinkach na naszym LMT było słabo Big Grin).
W sobotę o 18 termometr nad drogą pokazywał prawie 36 stopni, ale jakoś się udało przejechać, choć z gorszym czasem niż rok wcześniej. Raz nawet Panowie Policjanci zrównali się z nami swoim samochodem, poinformowali, że po drugiej stronie jezdni jest ścieżka rowerowa i zaczekali, blokując ruch za nami, abyśmy mogli bezpiecznie się na tę ścieżkę przemieścić Smile. Normalnie klasa i kultura, przecież mogli wrzucić na dołek Big Grin.

Organizacja imprezy na dobrym poziomie, więc ogólnie jestem zadowolony (może rower troszkę mniej przez te dziury i kocie łby, ale i on przeżył).

Powtórzę za Markiem - do następnego Smile

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Bart   07-08-2018, 18:29
Jeśli chodzi o mnie i moje grupetto (Rado+Łukasz/ Marek+Łukasz) to sam czas jazdy spoko, przerw za to jakoś dużo się zrobiło.
Dzięki za wspólne pokonywanie km, ktoś ma dziką kartę na BBT/MPP  Tongue ?

Terenikiem to ciągnikiem.
MarekK   07-08-2018, 19:43
(07-08-2018, 18:29)Bart napisał(a): sam czas jazdy spoko, przerw za to jakoś dużo się zrobiło.

Przerw dużo, ale to przez upał w dzień i burzę w nocy.
BlackBull   08-08-2018, 00:40
Podziękowania dla Wszystkich
Mariobiker, Rado, MarekK, Bart, Mariox, Wilhelm, Krzychu c.m.
Z taką ekipą się nie zginie  Big Grin

Do następnego
Mariobiker   08-08-2018, 08:33
(07-08-2018, 08:58)mariox napisał(a): Trasa fajna widokowo, choć jeśli chodzi o stan nawierzchni to na kilku odcinkach najgorsza, jaką jechałem

Mariox widać ze nigdy nie jeździłeś rowerem w Województwie Lubuskim.
Kocie łby i dziurawe drogi to wizytówka tamtych okolic Big Grin

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (12):    1 ... 8 9 10 11 12   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.