Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie
#1
Witam wszystkich
Odpowiedz
#2
Witaj Smile
Może coś więcej o sobie napiszesz Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Cześć, miłego kręcenia  Rolleyes Rolleyes Rolleyes
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#4
Witaj.
Odpowiedz
#5
Cześć!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
Witaj Wink
Odpowiedz
#7
Witaj
Odpowiedz
#8
Cześć - również chętnie bym się dowiedział od kiedy jeździsz, ile jeździsz, wolisz błoto czy asfalcik, co poza tym Cię pasjonuje itd
Oczywiście do zobaczenia na rowerach! Tongue
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#9
Dzięki za miłe powitanie!
Jeżdżę już paręnascie lat ale bardziej w samotne trasy jako wolny strzelec. Trochę już nakręciłam! Od dwóch lat, za namową Paweoo zaczęłam brać udział w  pojedynczych rajdach na roztoczu  i to za jego namową chciałabym spróbować swoich sił w Maratonie Lubelskim, chociaż nie załapałam się już na zapisy. Ubiegłe wakacje wraz z mężem i synem zrobiliśmy sobie wycieczkę rowerową z Janowa Podlaskiego przez Białystok, Gizycko, Olsztyn,  Nidzica, Iława, Malborka, polecam wszystkim gorąco. Przepiękny jest odcinek z Olsztyna do Nidzicy ok 85KM cały czas przez lasy i łąki starym traktem Królewskim Warmińsko-Mazurskim. Więcej info o mnie możecie znaleźć na endomondo, jestem tam dostępna. Uwielbiam jeździć na rowerze ale nie nawiedzę zimy, dlatego mój sezon rowerowy zaczyna się pod koniec marca a kończy w październiku, później przerzucam się na sale.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i napewno do zobaczenia na trasie. Jestem pewna że niejednokrotnie mijaliśmy się na drogach!
Odpowiedz
#10
Eloooo! Dobrze Cię tu z nami widzieć  Smile
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości