Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9.02.2018 Zimowy Dzień Dojeżdżania Rowerem Do Pracy
#1
[Obrazek: 1afc02ed2554ebe0med.png]
Porozumienie Rowerowe, Lubelska Masa Krytyczna oraz RL organizują w naszym mieście światowy Dzień Zimowego Dojeżdżania Rowerem Do Pracy. Lublin jeszcze nigdy w tym nie uczestniczył.

Kiedy? - piątek 9 lutego
O której? - 7.00 - 8.30
Gdzie? - Most Kultury


"W tym czasie i w tym miejscu będziemy na Was czekać na Moście Kultury z kubkiem gorącej herbaty i cukierkami."
Jest też KONKURS!
"Dodatkowo pośród osób, które umieszczą na FB swoje zdjęcia z rowerem (publiczne dostępne) i oznaczą hashtagami: #WBTWD #Lublinrowerem wylosujemy osobę, która otrzyma bezprzewodowy licznik rowerowy Sigma BC9.16!"

Szczegóły tutaj: http://lublinrowerem.pl/wbtwd2018/
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
(05-02-2018, 18:39)Rado napisał(a): "W tym czasie i w tym miejscu będziemy na Was czekać na Moście Kultury z kubkiem gorącej herbaty i cukierkami."

To pojadę do pracy przez Zamoyską Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Tak jak deklarowałem. Nie obiecuję, ale jeżeli będę w Lublinie to na 100% przyjadę, tym bardziej, że most kultury jest dokładnie na trasie do mojej pracy.
Odpowiedz
#4
No i będziemy mieli możliwość wywieszenia naszych RL-owych bannerów/winderów + muza z "głośniczka" Wink - tak by zwrócić uwagę przejeżdżających rowerzystów/rowerzystek.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
Ja mam Most Kultury w przeciwną stronę niż pracaSad
Odpowiedz
#6
(06-02-2018, 00:59)Rado napisał(a): No i będziemy mieli możliwość wywieszenia naszych RL-owych bannerów/winderów + muza z "głośniczka" Wink - tak by zwrócić uwagę przejeżdżających rowerzystów/rowerzystek.

Brawo TY Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
ja nie mam FB a jestem tam codziennie Sad
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#8
(06-02-2018, 11:31)tkt napisał(a): ja nie mam FB a jestem tam codziennie
Ale gdzie? Na FB? Czy na Moście Kultury? Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
(06-02-2018, 11:37)Rado napisał(a):
(06-02-2018, 11:31)tkt napisał(a): ja nie mam FB a jestem tam codziennie
Ale gdzie? Na FB? Czy na Moście Kultury? Smile

Dzięki Smile taki skrót myślowy, Oczywiście, że jestem codziennie na moście na Zamojskiej (Most Kultury to tylko z nazwy)
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#10
(06-02-2018, 11:40)tkt napisał(a): Oczywiście, że jestem codziennie na moście na Zamojskiej (Most Kultury to tylko z nazwy)
Czyli widzimy się w piątek przy ciepłej herbatce i cukierkach Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości