Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ojciec zjednoczonej Europy
#1
Myślę, że powinniśmy wiedzieć kto jest jednym z twórców zjednoczonej Europy. A jest nim Robert Schuman
I cóż pisze:
Demokracja będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale. Demokracja antychrześcijańska byłaby karykaturą zmierzającą do pogrążenia się w tyrani, lub w anarchii. Stanowisko demokraty może być określone w ten sposób: nie może on zaakceptować tego, że państwo systematycznie ignoruje rzeczywistość religijną, że przeciwstawia jej stronniczość graniczącą z wrogością lub pogardą. Państwo nie może nie uznawać, bez krzywdy i szkody wyrządzonej sobie, niezwykłe, skuteczności natchnienia religijnego w praktykowaniu cnót obywatelskich, w tak koniecznej obronie przeciw siłom rozkładu społecznego, które wszędzie działają.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
I tak nas islam pochłonie. :-P
Odpowiedz
#3
maYkel napisał(a):I tak nas islam pochłonie. :-P

A dało by się tak zrobic, żeby nie pochłonął? Jak by się dało to ja bym prosił. Undecided
Raz dla siebie i po razie dla rodziny i znajomych.
Odpowiedz
#4
Demografia mówi, że już za późno. My (jako cywilizacja zachodnia, tudzież europejska) mamy przyrost praktycznie ujemny, a oni wręcz przeciwnie. Jak się szybko nic nie zmieni (na co się nie zanosi) to powolutku cały kontynent zostanie zalany. Z mniejszości staną się większością demokratyczną, wprowadzą prawo szarii, etc. Już nawet próbowali czegoś takiego w UK.

Chcesz się bronić to się rozmnażaj na potęgę. :mrgreen:
Odpowiedz
#5
Wszystko co napisał maYkel prawda, z rozmnażaniem też.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Co ma chrześcijaństwo do zjednoczonej Europy ? chrześcijaństwo obraża mnie w najpodlejszy sposób, dlatego każdemu chrześcijaninowi życze by był pochłonięty przez islam. Religia=sreligia.Gdy dziadowie moich dziadów siedzieli przy ognisku to chrześcijańskie ku.....wy wpadły ze swoimi mieczami i wymusili na Europie wyznanie judeochrześcijańskie. Europa nigdy nie będzie zjednoczona jeżeli dalej będziemy jakąś śmieszną religie stawiać na pierwszym miejscu.Religia jest pierwsza w tworzeniu podziałów miedzy ludzmi, i dopóki nie schowacie swoich krzyżyków i innych śmiesznych rzeczy symbolizujących i przypominających śmierć waszego "bóstwa" zjednoczona Europa będzie mitem , bo zawsze się znajdzie ktoś kto du.....ę wytrze o krzyż i mu się nie spodoba obecność w Europie innych wyznań. Btw. nie jestem NS ani żaden neopoganin.Poprostu nie podoba mi się, że jakaś śmieszna religia będzie dyktowała warunki mojemu życiu i moich bliskich.Bo jak nazwać przymusowy chrzest i bierzmowanie.Mnie nikt o zdanie nie pytał, a zapewne decyzja moich rodziców została wymuszona przez społeczeństwo.No chyba że stada księży i całej reszty chołoty przyzna się do tego że maryja była żydówką Big Grin.
Jeżeli Schumann ma być moim ojcem to wolę być sierotą.
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#7
Ale nienawistny post! Chłopaku, rower i to forum ma łaczyc a nie dzielic. Co to za koleś... Confusedhock:
Odpowiedz
#8
kali napisał(a):każdemu chrześcijaninowi życze by był pochłonięty przez islam
Będzie to oznaczało pochłonięcie przez Islam także niechrześcijan, do tej pory swobodnie (chyba nie powiesz, że masz aż tak źle, a już na pewno lepiej niż miałbym za Islamu) żyjących ucisk większy niż teraz "ucisk" za Chrześcijaństwa.

kali napisał(a):Religia=sreligia
Inteligentne

kali napisał(a):chrześcijańskie ku.....wy wpadły ze swoimi mieczami i wymusili na Europie wyznanie judeochrześcijańskie
1) Ci co rzeczywiście wymuszali, siłą czy jakkolwiek inaczej nie mieli zbyt wiele wspólnego z Chrześcijaństwem, więc powiedzmy, że tym razem mnie nie obraziłeś
2) Nie ma wyznania judeuchrześcijańskiego Tongue

kali napisał(a):Religia jest pierwsza w tworzeniu podziałów miedzy ludzmi
Pierwsza jest głupota. A dla głupiego pretekst się zawsze znajdzie do awantury i tworzenia podziałów. Niezależnie czy atakuje on w imieniu swojej religii czy też atakuje on czyjąś religię Tongue

kali napisał(a):dopóki nie schowacie swoich krzyżyków i innych śmiesznych rzeczy symbolizujących i przypominających śmierć waszego "bóstwa" zjednoczona Europa będzie mitem
Zjednoczona Europa zawsze będzie mitem

kali napisał(a):Poprostu nie podoba mi się, że jakaś śmieszna religia będzie dyktowała warunki mojemu życiu i moich bliskich
A naprawdę dyktuje? Nie wyglądasz na takiego.

kali napisał(a):Bo jak nazwać przymusowy chrzest i bierzmowanie
Nie są przymusowe

kali napisał(a):zapewne decyzja moich rodziców została wymuszona przez społeczeństwo
No więc to Ty masz problem i twoi rodzice. Wiń ciemne społeczeństwo, albo ciemnych rodziców, a może jedno i drugie?

kali napisał(a):No chyba że stada księży i całej reszty chołoty przyzna się do tego że maryja była żydówką
A do czego się tu przyznawać. Każdy o tym przecież wie, że była.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
Grzesiek, bardzo ładnie wytłumaczyłeś koledze, gdzie popełnił błędy i gdzie poniosła go fantazja&brak wiedzy.To twój pierwszy post, kóry tak mi się podoba. Ze mnie leci dobry energetyczny baton.

Ps. Kali; byc nienawistnikiem nie jest cool ani nawet fresh. Toż to przykro czytac.
Odpowiedz
#10
Przyznam, że pomimo tego iż wszystkie religie mają dla mnie podobną wartość (przemilczę już jaką), to z dwojga złego wolę chrześcijan niż muślimów.

Mam nadzieję kali, że zdajesz sobie sprawę że dla nich sytuacja jest bardzo prosta - albo jesteś z nimi, albo przeciwko nim i jako niewierny zasługujesz na śmierć w męczarniach w imię Allaha. Co by nie mówić, chrześcijaństwo ten etap swojego rozwoju już przeszło, i jest już jak dla mnie wystarczająco cywilizowane.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości