Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANE! Kulig Rowerowy z pochodniami, 17.02., godz. 18.00, Most Kultury
#1
[Obrazek: e27a3cd509bb4b27med.jpg]
Co prawda wydarzenie te miało się odbyć w najbliższą sobotę, ale z uwagi na natłok spraw związanych m. in. z Sezonem Lublin i III LMT oraz piątkowym Dniem Dojeżdżania Do Pracy Rowerem, o którym więcej tutaj: http://forum.rowerowylublin.org/thread-10518.html
Zarząd postanowił przenieść imprezę na dzień 17 lutego (sobota), na godz. 18.00.
Plan jest taki, że spotykamy się na Moście Kultury, następnie jedziemy DdR do LKJ i dalej w stronę Starego Gaju, gdzie po drodze odpalimy nasze pochodnie. Na mecie rozpalamy ognisko i pieczemy kiełbaski (każdy we własnym zakresie).
Tak samo jak rok temu, w tym dniu zobowiązaliśmy się również do obstawy 3 Nocnej Dychy Do Maratonu, zatem po ognisku jedziemy do hmm... - jadłodajni? Smile "Pod Strzechą" przy Globusie, by się ogrzać przy cieple klimatycznego kominka. Następnie osoby, które zaoferowały pomoc w obstawie 3 Dychy jadą na godz. ok. 22.00 na miejsce startu tej imprezy, czyli: Lubelski Park Naukowo - Technologiczny (ul. Dobrzańskiego 3) - to chyba gdzieś w Świdniku Wink
Z uwagi, że te pochodnie nie są łatwe w transporcie na rowerze, to bardzo proszę o wpisywanie się w tym wątku osób chętnych na imprezę, tak bym wziął odpowiednią ilość pochodni. Dziękuję.

Lista:
1. Henia
2. Rado
3. Noorbi
4. renania
5. Pawel
6. Paweoo
7.

ODWOŁANE
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Można pisać mnie.
Odpowiedz
#3
Ja postaram się jakoś wyrobić i też być :-) rok temu bardzo mi się podobało Smile Big Grin.
Dam znać w dzień imprezy ostatecznie Smile
Odpowiedz
#4
Będę.
Odpowiedz
#5
Proszę o wpisanie mnie na listę startową.
Odpowiedz
#6
Szanowni,
Zarząd podjął decyzję - w związku z niskim zainteresowaniem imprezy zostaje ona ODWOŁANA.
Osoby, które się zdecydowały wziąć w niej udział bardzo przepraszamy.
Niemniej, zapraszamy do wzięcia udziału w obstawie, czy też kibicowaniu naszym biegaczom podczas organizowanej w tym dniu 3 Dychy Do Maratonu. Szczegóły tutaj:
http://forum.rowerowylublin.org/thread-10481.html
Do zobaczenia w sobotę wieczór Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Szkoda.
Nie zdążyłem zapisać sięSad
Odpowiedz
#8
Na Dyszce będę na pewno Big Grin
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości