Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2018
#1
Szanowne Koleżeństwo,
wiadomo już kiedy i gdzie odbędzie się 48. Rajd Studencki Roztocze Wiosną. Zatem zapraszam: 20-22 kwietnia 2018 r., Górecko Stare. Baza rajdu jest w remizie. Bez problemu można znaleźć tam lepsze noclegi w agroturystyce, schronisku szkolnym, itp. W tym roku mija 65 lat od utworzenia Koła PTTK nr 1 przy KUL oraz 100-lecie utworzenia KUL. Rajd będzie miał zatem (zapewne) specjalny charakter. Ciekaw jestem - może ktoś z Was pamięta - od kiedy jeździ trasa Rowerowego Lublina? Pamiętam, że Szymek Gajos był po raz pierwszy na rajdzie w 2003 r. jako licealista - to od niego się zaczęło (znaczy udział Rowerowego Lublina i później nieco - trasa RL)! Ponieważ przygotowujemy książkę o Kole PTTK na KUL, będzie tam też o współpracy z RL, trasie RL na Roztoczu Wiosną, KUL-turystach z RL.

Zapraszam na 48. Rajd Studencki Roztocze Wiosną 2018.

Piotrek
Odpowiedz
#2
Pierwszy Smile

Trasa RL działa chyba od 2012 roku. Żeby było ciekawiej, baza Rajdu była wtedy też w Górecku Starym Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
Sorry za post pod postem:

Jestem po rozmowie z Panią z tego przybytku:
http://www.zajazdstok.pl/noclegi.html

Póki co, Pani nie jest w stanie powiedzieć ile miejsc jest wolnych, bo jest poza obiektem, odpowie wieczorem.

Cena: 35 zł/os, zaliczka w wysokości 3 stów. Żarcie we własnym zakresie.

Ktoś, coś?
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#4
Na razie na luksusowy zajazd się nie piszę ale na Rajd i owszem - w duecie Tongue
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#5
Pisze sie na to  Smile
Grupa Emtebe oczywiście  Wink
Smile)))
Odpowiedz
#6
Na jeden dzień zajadę.... jak zawsze
Odpowiedz
#7
Jeśli nic ni nie pokrzyżuje planów to postaram się was odwiedzić w sobotę Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
Już wszystko jasne.
W miejscówce są 3 łózka podwójne i 8 pojedynczych, wszystko w 4 pokojach.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, to dawajcie znać, bo trzeba wpłacic zaliczkę, a mam na to czas do 9 marca.

Lista chętnych:

1. Mariox
2. Szymek_sq
3. Szymek_sq
4. Fazi5
5. Paweł
6. Patkos
7. Muzzy
8. Matylda
9. Ania-Roszpunka
10. Bart
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#9
Ja bardzo chętnie piszę się na Rajd, ale jeszcze nie mam 100% pewności, nawet 50%, więc na chwilę obecną nie chcę obiecywać, że będę na agro. Najwyżej przyjadę na jeden dzień.
Odpowiedz
#10
Wybieram się, bo znaczki, ale jeszcze nie wiem gdzie będę spać.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości