Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2018
#31
Drodzy Rowerzyści,
zapraszam na trasę rekreacyjno-kulinarną podczas tegorocznego 48. Rajdu Roztocze Wiosną.
Szczegółowe informacje znajdziecie na FB na stronie Koła PTTK nr 1 przy KUL.
W przybliżeniu: wyjeżdżamy w piątek wieczorem do Górecka Starego. Ognisko na miejscu (być może kamieniołom w Józefowie). W sobotę jedziemy do Tarnogrodu. W niedzielę robimy klasyczne kółeczko roztoczańskie: GS - Bondyrz - Wojda - RPN - Szczebrzeszyn - Zwierzyniec - GS.
Wpisowe na rajd 20 zł. Dojazd busem - 40 zł. Nocleg płatny osobno; obiady też.
Nie potrafię dodawać załączników. Można się ze mną kontaktować emailem - podeślę szczegóły.
Piotrek
Odpowiedz
#32
Trasy Piotrka obrazowo:

Dzień I:

[Obrazek: ad0f9867e764d330med.jpg]

Opis trasy:

Górecko Stare – Tereszpol – dukt leśny utwardzony  (Puszcza Solska) – Aleksandrów – Stary Lipowiec (szlak rowerowy niebieski) – Rakówka – Zawadka – Korchów -  Tarnogród – Korchów – Chmielek – Osuchy – (szlak rowerowy zielony) -  Tarnowola – Górecko Kościelne - Górecko Stare (ok. 85 km). Tego dnia dojedziemy do interesującego miasteczka Tarnogród, któremu – zabytkom, muzeum - poświęcimy trochę czasu. Zwiedzimy też Górecko Kościelne. Przedrzemy się przez Puszczę Solską i sforsujemy (mam nadzieję, że kładką) Tanew.

Dzień II

[Obrazek: 5822e6b77aec820emed.jpg]
 
Opis trasy:

Górecko Stare – Majdan Kasztelański – Senderki Potok - Malewszczyzna – Kaczórki – Bondyrz (pstrągarnia, możliwy posiłek) - Bliżów – Wojda – Kosobudy – Szczebrzeszyn (możliwy posiłek) – Zwierzyniec (za późno na posiłek) – Florianka – Górecko Stare (ok. 70 km). Trasa jaka jest każdy widzi – same atrakcje: Szczebrzeszyn, Zwierzyniec (to nie tylko piwo!), Bondyrz, Wojda!

Trasy w większości przebiegają drogami asfaltowymi i utwardzonymi. Pojawią się niedługie - długości do 3 km - odcinki dróg polnych i leśnych (2-3 odcinki w sobotę i 2 w niedzielę). 
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#33
Dzięki, Mariusz.
zatem zapraszam jeszcze raz na trasę rekreacyjną. te schematy wygenerowałem z googlemaps i nie oddają one tras dokładnie, a jedynie w przybliżeniu, tak, żeby było mniej więcej wiadomo, co zobaczymy i co nas czeka po drodze. I jeszcze uwaga: trasa w kierunku Szczebrzeszyna jest na niedzielę, a na Tarnogród na sobotę - na tej trasie znacznie krótszy odcinek będzie pokonywany z w obie strony, niestety nie udało mi się wygenerować na GM tej trasy tak jak jest zaplanowana (zapewne oznacza to, że na tym nie pokazanym odcinku będą niespodzianki terenowo wodne - być może z przeprawą przez rzekę)
Piotrek
Odpowiedz
#34
Tak informacyjnie... standardowo... Jadę w sobotę "One Day". Mam do wyrównania rachunki... Szopowe musi tym razem być.
Odpowiedz
#35
O której godzinie wyruszacie z bazy w sobotę ?
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#36
Znając organizację to wszyscy ruszają o 9tej
Odpowiedz
#37
Jak ktoś chce ze mną, to oczywiście wyjazd o 9.00
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#38
Wpisowe płatne na miejscu? Oprócz znaczka coś w cenie jest takie pytanie.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#39
(06-04-2018, 22:39)Noorbi napisał(a): Znając organizację to wszyscy ruszają o 9tej

To może mi się uda was złapać.Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#40
(07-04-2018, 05:14)szymek_sq napisał(a): Wpisowe płatne na miejscu? Oprócz znaczka coś w cenie jest takie pytanie.

Szymek, umiesz czytać? W moim poście o trasie rowerowej jest to z grubsza opisane.
Cieszę się, że przyjedziesz :-)
Piotrek


Zarezerwowałem ostatni pokój w "Zajeździe". Zatem tam już nie ma miejsc. Zarezerwowałem też schronisko w starej szkole - mamy tam 15 miejsc w pokojach pięcioosobowych. Łazienki w korytarzu. Cena 25 zł z pościelą, 20 z własnym śpiworem. To skromne, ale urocze miejsce. Całkiem niedaleko od "Zajazdu".
Gdyby ktoś był zainteresowany transportem busem, czy noclegiem w schronisku, proszę się do mnie zgłaszać.
Piotrek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości