Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bieg Tropem Wilczym 04.03.2018
#21
Potwierdzam, że Bart biegł a moje zdanie jest cenniejsze niż jakiekolwiek zdjęcie Tongue
I jeszcze był bardzo elegancki Heart Big Grin
Odpowiedz
#22
(05-03-2018, 13:41)katka napisał(a): Potwierdzam, że Bart biegł a moje zdanie jest cenniejsze niż jakiekolwiek zdjęcie Tongue
I jeszcze był bardzo elegancki Heart Big Grin
 Przykro mi Katarzyno , znasz zasady . Rolleyes
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#23
(05-03-2018, 13:41)katka napisał(a): Potwierdzam, że Bart biegł a moje zdanie jest cenniejsze niż jakiekolwiek zdjęcie Tongue
I jeszcze był bardzo elegancki Heart Big Grin

Frak Huh  Garnitur Huh  Piżama Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
(05-03-2018, 19:06)JuraS napisał(a):
(05-03-2018, 13:41)katka napisał(a): Potwierdzam, że Bart biegł a moje zdanie jest cenniejsze niż jakiekolwiek zdjęcie Tongue
I jeszcze był bardzo elegancki Heart Big Grin
 Przykro mi Katarzyno , znasz zasady . Rolleyes
Jureczku, zasady są po to by je łamać Tongue , poza tym jak śmiesz kłócić się z kobietą? Angry
Odpowiedz
#25
(06-03-2018, 14:17)katka napisał(a):  Przykro mi Katarzyno , znasz zasady . Rolleyes
Jureczku, zasady są po to by je łamać Tongue , poza tym jak śmiesz kłócić się z kobietą? Angry
Ja , ja nie wiem co mnie podkusiło .Kasiu , proszę o wybaczenie Big Grin . Oczywiście masz całkowitą rację .Bart biegł, to nie ulega najmniejszej wątpliwości . Teraz to zrozumiałem.  Wink
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#26
Wzięliibyście się Koledzy wreszcie za bieganie, zamiast dokuczać biegaczom z RL-a, czy fikać do Katarzyny.
Przepraszam, że dopiero teraz zabieram głos w swojej sprawie, ale dopiero co przestałem biegać.
https://mobile.facebook.com/runventure/p...rdc=1&_rdr
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości