Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bieg Tropem Wilczym 04.03.2018
#11
Bede paremin przed 10.
Odpowiedz
#12
(03-03-2018, 19:22)Bart napisał(a): Ktoś poza mną i Markiem planuje wziąć czynny udział w biegu?

Barteczku muszę to zobaczyć Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#13
Po raz kolejny dobra robota wykonana. Dziękuję. Miło było zobaczyć dawno nie widziane mordki Wink Ponoć Bart biegł, ale nie widziałem tego ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#14
fajnie było zobaczyć znajome twarze na trasie, dzięki za Waszą pracę

ja też nie widziałem żeby Bart biegł ale fakty są takie że bieg ma zaliczony, BRAWO!
Odpowiedz
#15
(04-03-2018, 20:33)marecky napisał(a): ja też nie widziałem żeby Bart biegł ale fakty są takie że bieg ma zaliczony, BRAWO!

Może ktoś pobiegł z jego czipem? Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#16
Ja widziałem jak na metę wbiegał Smile ale nie zdążyłem zrobić zdjęcia
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#17
Ja byłem, widziałem i mam dowody ale nie pokaże Smile
Odpowiedz
#18
(04-03-2018, 20:43)Jakub.P napisał(a): Ja widziałem jak na metę wbiegał Smile ale nie zdążyłem zrobić zdjęcia

Szybki jak błyskawica Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#19
(04-03-2018, 21:30)Mariobiker napisał(a):
(04-03-2018, 20:43)Jakub.P napisał(a): Ja widziałem jak na metę wbiegał Smile ale nie zdążyłem zrobić zdjęcia

Szybki jak błyskawica Big Grin

Nie ma zdjęcia , nie było biegu. Sad
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#20
Barta nie ma, ale innych są https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=3&theater
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości