Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naklejki "Rowerowy Lublin" na kask
#11
(06-03-2018, 00:19)Yanq napisał(a): Kiedyś były zamawiane gdzie indziej ale jeszcze bym Cię trochę popodpuszczał do takiej małej, malutkiej biało-czerwonej... może by się udało... Angel
U Marty technicznie nie ma takiej możliwości - folie są jednokolorowe. Najwięcej zużywają czarnej i tylko taką zamawiają na bieżąco.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
Ja poproszę:
6x Rowerowy Lublin
6x Tomek
Odpowiedz
#13
Jeszcze jedna moja uwaga, a właściwie niedopatrzenie - podana w pierwszym cenie cena 1,8zł/szt to cena netto. Brutto wyjdzie po 2,22 zł/szt.
Przepraszam Was za to niedopatrzenie.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#14
To juz pikus Smile daj znac jak z kolorami?
Odpowiedz
#15
ja poproszę 2xlogo 2x nick
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#16
Damianku! Jakby były na pomarańczowym tle napisy lub w innym kolorze niż czarny (kask ci u mnie czarny) to piszę się na logo x 2, nik (z małej litery) x2, imię x2  Smile
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#17
Ja z dużą chęcią wezmę
2x(biały) i 2x(czarny) - Rowerowy Lublin
2x(biały) i 2x(czarny) - PaweOO
2x(biały) i 2x(czarny) - Paweł Porębiak 0Rh+

Czcionka sprawdzona ma polskie zanki
Odpowiedz
#18
Jak Damianku się zorientujesz to wyślę formalne zamówienie na priv  Cool
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#19
A też chcę Damianku Big Grin
6 X Rowerowy Lublin
4 X Mariobiker
4 X Mariusz Filipek BRh+
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
Informacja dla zainteresowanych - jest możliwość zamówienia naklejek białych lub czarnych. Innych kolorów nie ma.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości