Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naklejki "Rowerowy Lublin" na kask
#51
Serdecznie dziękuję za ostatnią korektę i jej uwzględnienie. Przelew poszedł ... jeszcze raz dzięki  Cool Cool Cool
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#52
Po ostatnich uzupełnieniach i korektach zamówienie wygląda tak:
https://drive.google.com/file/d/1FUvO_Hd...sp=sharing

Czekam jeszcze na wpłaty od pięciu osób, jutro wysyłam plik do Marty, aby zaczęła przygotowywać do druku i jak będzie komplet wpłat to uruchomię druk.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#53
(14-03-2018, 00:08)damian.s napisał(a): Czekam jeszcze na wpłaty od pięciu osób

Sorki, wiedziałem że o czymś zapomniałem Undecided
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#54
(14-03-2018, 00:18)Mariobiker napisał(a): Sorki, wiedziałem że o czymś zapomniałem Undecided
Nie ma problemu Mariusz Wink Wiem gdzie mieszkasz, to i tak bym Cię znalazł Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#55
(14-03-2018, 00:21)damian.s napisał(a): Nie ma problemu Mariusz Wink Wiem gdzie mieszkasz, to i tak bym Cię znalazł Wink

Rano naprawię to niedopatrzenie Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#56
cóż za drobiazgowe rozliczenia Big Grin z dokładnością do grosza

nikt by Ci chyba głowy nie urwał jakbyś to zaokrąglił do pełnych złotych lub 10-groszówek

ps. teraz będzie Was można poznać nawet bez forumowych ciuszków, wszędzie będą napisy Big Grin
Odpowiedz
#57
(14-03-2018, 11:15)marecky napisał(a): cóż za drobiazgowe rozliczenia Big Grin z dokładnością do grosza

nikt by Ci chyba głowy nie urwał jakbyś to zaokrąglił do pełnych złotych lub 10-groszówek
Marecky, takie czasy że nie wiadomo czego się po ludziach spodziewać Wink
Taka cena wyszła, bo najpierw z rozpędu podałem netto, z tym że nie zaznaczyłem że to netto. Potem sprostowałem i doliczyłem vat już bez żadnego zaokrąglania i tak wyszło.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#58
Uwaga, komunikat.
Naklejki są już przygotowane do druku, ale realizacja nieco się opóźni - Marta się rozchorowała i do 23.03 będzie na zwolnieniu lekarskim. Naklejki wydrukuje po powrocie do pracy. Za utrudnienia przepraszamy.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#59
To zdrowie Marty [_]D [_]D i czekamy  Wink
ja na STRAVA

Odpowiedz
#60
Opiekuj się Martą a my spokojnie poczekamy Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości