Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naklejki "Rowerowy Lublin" na kask
#61
Zdrówka dla Marty ...  Smile
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#62
Zdrówka dla małej żonki. To może Damian potwierdzenia wpłat? Bo ni wiemy czy kasa dotarła.
Odpowiedz
#63
Kasa dotarła już od prawie wszystkich - czekam jeszcze tylko na jedną osobę. W pierwszym poście na bieżąco aktualizowałem od kogo mam już wpłaty - chyba zapomniałem o tym wspomnieć.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#64
O faktycznie. Dzięki.
Odpowiedz
#65
Uwaga: Dzisiaj po południu będę miał gotowe naklejki w ręku.
Jeśli ktoś chce odebrać je dzisiaj to w domu będę dopiero po godzinie 20, może nawet nieco później, w dniu jutrzejszym podobnie. Mieszkam w okolicy Selgrosa i w tych okolicach najbardziej by mi pasowało umawiać się na odbiór, naklejki mogę też wziąć do pracy (ul. Gnieźnieńska).
Dla zainteresowanych mogę naklejki wziąć na obstawę IV Dychy do maratonu w dn. 8.04.2018r. Od soboty do poniedziałku będę poza Lublinem, więc te dni raczej odpadają, w przyszłym tygodniu można mnie łapać na telefon lub na PW w celu dogadania odbioru.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#66
To ja na Dyszce odbiorę.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#67
(29-03-2018, 09:12)Mariobiker napisał(a): To ja na Dyszce odbiorę.

Także.  Smile
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#68
Dziekuję za naklejki i ogarnięcie sprawy . Wygalądają super .
Odpowiedz
#69
Jakby komuś umknęło albo nie zauważył, to przypominam że naklejki już są gotowe - można je odebrać popołudniami w okolicy Selgrosa - wcześniej proszę o kontakt telefonicznie lub na PW w celu dogadania godziny i dnia. Naklejki będzie można też odebrać w najbliższą niedzielę 08.04.2018 podczas IV Dychy do maratonu, nad Zalewem Zemborzyckim.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#70
Ja już swoje odebrałem, są extra.Smile Dzięki Damian
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości