Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kominiarka czy maska ?
#21
Ja już jestem po zakupie kominiarki.
Pojechałem do Makro z zamiarem zakupu prezentów pod choinkę dla dzieciaków.
I zamiast prezentów kupiłem sobie za 36,48zł brutto kominiarkę.

Jak już marcin0604 wspomniał wygląda się w niej jak Hannibal Lecter :lol:
Odpowiedz
#22
truskafka napisał(a):
kola napisał(a):Celna uwaga :-) Ostatnio na forum mamy więcej pisarzy niż rowerzystów :-)

rozumiem że to do mnie ;-) , ależ ja jeżdżę .... czasami Tongue, czasu mam mało, poza tym totalny spadek formy.
z Wami to się boję bo znów będę ogony robiła :-P,
a co do ubrań rowerowych, fakt pojeździć można we wszystkim tylko chodzi o to żeby było wygodnie i ciepło, bo marznąć nie lubię, a w zwykłych to mi ani wygodnie ani ciepło ...
obiecuje poprawę :mrgreen:


Kobicino! Ty się ładnie z nami zapoprzez internat ustawiaj na ustawkę i przybywaj bo chcialbym ujrzec Truskawkę na mechanicznej pomarańczy (fruktowo sie zrobiło hihi).


Ps. Panie Rabarbarbarze ;-) wygląda pan jak zaginiony brejdak dottore Lectera :mrgreen:
Odpowiedz
#23
zrób coś z mrozami a przybędę ... :-D
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#24
wlasnie ktos poruszyl wazny dla mnie teamt.zebralem sie i jezdze od wczoraj tylko problemem sa parujace szkla kiedy zakrywam twarz lacznie z nosem jakas zwykla bandana.sylwek napisz prosze jak jest z twoja "lecter'owka"...
Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Odpowiedz
#25
Jeszcze nie wiem, boje się wyjść na taki mróz ;-)
A poważnie to nie miałem okazji, sam jestem ciekaw jak będą reagowały moje okulary.
Odpowiedz
#26
heheh, my okularnicy to mamy ciezkie zycie Wink dawaj znac jak tylko sprawdzisz, bo juz mnie szlag trafia od tej mgielki.


edit: jakbys latal w ciagu dnia to sprawdz tez okulary rowerowe ( w sensie plastiki).wiesz, inny material, szczelniej przyegaja do twarzy itd. itp...
Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Odpowiedz
#27
Parujace okulary pod kominiarka to tez problem Airsoftowcow, tylko ze zamiast okularow sa gogle. Ja niedawno wygrzebalem swoja Balaclawe z strzelanek. Ma siatkowane miejsce gdzie sa usta i nos, znaczaco to zmniejsza badz calkowicie eliminuje zaparowane gogle badz okulary. Material cieniutki jak diabli ale cieplutki. 62% Poliamid 36% Polipropylen 2% Elastan, na pudelku pisza tez o jakis pierdolach antybakteryjnych z jonow srebra. Dla mnie po prostu Rewelacja na takie temperatury. Dzis kupilem koledze ostatnia sztuke w sklepie sportowym (w Carefurze kolo Makro) tej marki czyli Brubeck. On jedzi w okularach poprawiajacych ostrosc widzenia wiec mu sie przyda. Mowili ze zamowili juz nastepna partie. Cena to 38 zl. Mam nadzieje ze nie bedzie to potraktowane jako reklama, bo kominiarka sprawdza sie naprawde wysmienicie. Jest w dwoch rozmiarach na obwod 52-57 i 57-62.

Ps. Na pudelku cos pisze jeszcze o tym ze ma jakis tam Supplex w warstwie zewnetrznej i Silver BTP w wewnetrznej, cokolwiek to znaczy.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#28
pinky, najlepiej jakbys od razu zarzucil linka, bo pewnie jak ktos tam wejdzie to przez miesiac nie znajdzie wlasciwego modelu... Wink
Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Odpowiedz
#29
Sluze pomocna linką kominiarki
Ogolnie maja fajna bielizne, takze chlodzaca na lato, i co najwazniejsze niedrogo a spelnia swoje zadanie rewelacyjnie. Koledzy Survivalowcy polecaja ich wyroby. Poza sezonem maja wyprzedaze czasem nawet o 50% taniej.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#30
Jak się ma prawo do jazdy w kominiarce?? Chodzić nie można, a jeździć rowerem po drogach publicznych?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości