Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topienie Marzanny 24.03, godz. 12.00, Most Kultury
#21
materiały do zrobienia marzanny z dzieckiem już kupiłem, żeby tylko śnieg nie padał to nad zalewem powinniśmy się pojawić. O której planujecie dojechać nad zalew bo nie chcę się późnić albo czekać pół godziny.
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#22
(22-03-2018, 22:52)zaworek napisał(a): O której planujecie dojechać nad zalew bo nie chcę się późnić albo czekać pół godziny
Dojedziemy pewnie ok. 12.40. Chyba, że na Most Kultury nie przyjadą żadne dzieci, to dojedziemy nad zalew szybciej.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#23
Uuuuu.. jakie ładne, czarne światełka, a jakie pompki... chyba czas zacząć coś strugać na sobotę.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#24
(22-03-2018, 23:34)Bart napisał(a): Uuuuu.. jakie ładne, czarne światełka, a jakie pompki... chyba czas zacząć coś strugać na sobotę.
Zapomniałem dodać gwiazdki * że konkurs nie dotyczy członków Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#25
Przez * wychodzi na to, że nie warto się z Wami stowarzyszać Tongue Wink
Zapowiada się dzisiaj kreatywne popołudnie z Marzanną Big Grin
Odpowiedz
#26
(23-03-2018, 09:21)renania napisał(a): Zapomniałem dodać gwiazdki * że konkurs nie dotyczy członków Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" Big Grin
To po co ja tą Marzannę tworzę od tygodnia? Ok, ale o rodzinach stowarzyszonych w regulaminie już nic nie ma, więc rozumiem że rodziny mogą Wink Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#27
(23-03-2018, 09:21)renania napisał(a): Przez * wychodzi na to, że nie warto się z Wami stowarzyszać
Materialistka! Wink
(23-03-2018, 09:21)renania napisał(a): Zapowiada się dzisiaj kreatywne popołudnie z Marzanną
Miłej zabawy życzę Smile
(23-03-2018, 09:28)damian.s napisał(a): To po co ja tą Marzannę tworzę od tygodnia? Ok, ale o rodzinach stowarzyszonych w regulaminie już nic nie ma, więc rozumiem że rodziny mogą
Dlatego należy przyjechać z rodziną Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#28
Sprzedam Marzannę.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#29
(23-03-2018, 11:21)Bart napisał(a): Sprzedam Marzannę.

Oddaj Reni
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#30
cały czas byłem przekonany że Marzanna jak to bywało w ostatnich latach będzie w niedzielę...

zmieniliście na sobotę, szkoda Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości