Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANE!! Zimowy atak - 18.03, godz. 13.00, LKJ
#1
Jak w temacie. Jutro centra handlowe pozamykane Big Grin
Jeśli nie chcecie tego czasu spędzać z rodziną Wink to zapraszam. Pewnie postaramy się zdobyć Tour de Zalefff zimą, po drodze rozbijemy kilka obozów, tak by ostateczny atak odbył się w maksymalnie sprzyjających warunkach. Dziś mi to się nie udało, więc musiałem wrócić do bazy, ale Bart dał radę! Zuch chłopak!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Wiać ma bardzo silny wiatr z północnego wschodu. Mam taką zasadę, że przy niesprzyjających warunkach jadę pod wiatr i wracam z wiatrem. Celuję mniej więcej w las za lotniskiem.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#3
(17-03-2018, 20:07)Rado napisał(a): Jak w temacie. Jutro centra handlowe pozamykane Big Grin
Jeśli nie chcecie tego czasu spędzać z rodziną Wink to zapraszam. Pewnie postaramy się zdobyć Tour de Zalefff zimą, po drodze rozbijemy kilka obozów, tak by ostateczny atak odbył się w maksymalnie sprzyjających warunkach. Dziś mi to się nie udało, więc musiałem wrócić do bazy, ale Bart dał radę! Zuch chłopak!

Na początek "sorrki" za post pod postem. 


Radek nikt Ci się nie wpisał to może się przyłączysz do Nas. Startujemy z Michałem o 10:00 spod stokrotki na Felinie i przebijamy się na północny-wschód w stronę lasu. Wpadaj, poplotkujemy o sprawach ważnych i tych troszkę mniej ważnych. Jakby co mój numer telefonu masz.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#4
(18-03-2018, 09:37)tomo napisał(a): Radek nikt Ci się nie wpisał to może się przyłączysz do Nas. Startujemy z Michałem o 10:00
Dopiero przyczytałem posta Sad
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
Halooooo Radku, jadę z Tobą, pokażę Ci jak zdobyć TdZ zimą.


Zachęcam niezdecydowanch, wszystkich pozorantów, wychodzących tylko za blok, celem zrobienia fotki na facebooka, oraz oczywiscie klasycznych Leni.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#6
Warunki nie zachęcają, powzięliśmy decyzję, iż tym razem odpuszczamy. Ustawka ODWOŁANA!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
(18-03-2018, 13:07)Rado napisał(a): Warunki nie zachęcają, powzięliśmy decyzję, iż tym razem odpuszczamy. Ustawka ODWOŁANA!
Eh, a ja się właśnie szykowałem...
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
(18-03-2018, 11:38)Bart napisał(a): Zachęcam niezdecydowanch, wszystkich pozorantów, wychodzących tylko za blok, celem zrobienia fotki na facebooka, oraz oczywiscie klasycznych Leni.

Katastrofa wizerunkowa . Big Grin
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#9
(18-03-2018, 11:38)Bart napisał(a): Zachęcam niezdecydowanch, wszystkich pozorantów, wychodzących tylko za blok, celem zrobienia fotki na facebooka, oraz oczywiscie klasycznych Leni.

Namówiłeś mnie Big Grin


[Obrazek: 710748.jpg]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Albo:[Obrazek: DSCF0199.jpg]
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości