Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.03.2018, godz.10.00, LKJ
#11
To na pewno z tej zimy? Tongue Chociaż przez ostatnie dni śnieg szybko znika to jednak pojedziemy założoną wersją.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Dziś już warunki są o wiele lepsze. Piszę się na jutro.


https://drive.google.com/drive/folders/1...sp=sharing
Odpowiedz
#13
Ja również potwierdzam swoja obecność
będę czekał na was w Prawiednikach na końcowym przestanku 25 (gdzie w dalszym ciągu proponuję odbić aby nie jechać bardzo ruchliwą trasą Lublin Bychawa). Tak a propo to o której planujecie dojechać do Prawiednik ??
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#14
Przypuszczam, że w Prawiednikach będziemy ok. 10:40 ale może się zdarzyć, że będziemy na kogoś czekać na starcie.
Odpowiedz
#15
Będę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#16
No to się ujechałem..., jak na 1szy taki dystans w tym roku, to te podjazdy były zabójcze i na dodatek robione z centralnym wiatrem w twarz - jedna wielka masakra! Było nas 8. Dzięki!
Na liczniku 116 km. Tylko coś mi Strava się zbuntowała i pokazała 91,8 Sad i jakąś kosmiczną średnią 30,3 km/h. Ktoś to zweryfikuje? Chyba po raz pierwszy wykręciła mi taki numer Sad
EDIT: takie dystanse to jednak wolę kręcić szosówką, mój Gminożerca za ciężki...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#17
Dziekuje za towarzystwo Smile pod koniec brakowalo mi jedzenia ale juz nadrobione pysznym obiadkiem domowym . U mnie wyszlo 123. Tu rasa https://www.sports-tracker.com/workout/k...59051fc278 . Do nastepnego. I obiecuje bede jezdzic z tylu . Smile
Odpowiedz
#18
(25-03-2018, 17:35)kofi napisał(a): (...) I obiecuje bede jezdzic z tylu . Smile

O to, to. A ja jeszcze bardziej z tyłu Tongue . Nie ma co sie licytować, ale ja to się ujechałem. Exclamation Odcinek Bychawa - Stara Wieś przejechałem na zasadzie - "Choćby nie wiem co, nie poddam się". I ta myśl, która kołatała się w głowie - "Czas przestać się oszukiwać i zacząć robić ustawki w dziale Wyjazdy Rodzinne. Big Grin
Niezłe przywitanie wiosny. U mnie dtd 125,6km, Vmax 47,1km/h, śr. 22,6 co przy tym mordewidzie i 600m przewyższenia było dla mnie niezłym wyczynem.
Dzięki i do następnego.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Dziękuję za wspólne kręcenie mimo problemów technicznych u mnie wyszło 100 km
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#20
Lekko nie było ale za to psychicznie pełen odjazd. No i jak wszystko smakuje! Właśnie robię spustoszenie w lodówce.

Dzięki za wspólną jazdę!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości