Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybierz dzieci do piłkarskiej asysty na mecz Polska - Litwa
#31
Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie
Strasznie miło nas zaskoczyło Wasze wsparcie.
Do dwunastej mało czasu ale pozycja Zosi szybko rośnie Smile
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#32
(22-03-2018, 10:29)makary napisał(a): Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie
Strasznie miło nas zaskoczyło Wasze wsparcie.
Spoko, spoko, "walka" jeszcze trwa - nie chwal dnia przed zachodem słońca Wink
Jesteśmy po to by się wspierać i pomagać.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#33
Jeśli dobrze policzyłem to chyba ex aequo 12 miejsce, z jakimiś dwoma chłopakami, ale oni występowali wspólnie z jednego miejsca, więc głosy powinny chyba być podzielone na dwa Wink Tak czy inaczej chyba się udało Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#34
Zobaczymy czekam teraz na telefon Smile
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#35
No i stało się !!!
Dzięki WAM Zośka wybiegnie 27 III 2018 r. na murawę Areny Lublin wyprowadzając jednego z piłkarzy reprezentacji Polski lub Litwy.
Bez WAS nie udało by się osiągnąć tego sukcesu. Prawie 1000 głosów w trzy dni dało Zosi 13 miejsce.
DZIĘKUJEMY
Wybierz dzieci do piłkarskiej asysty na mecz Polska - Litwa
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#36
Brawo!!!!
Odpowiedz
#37
Super
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#38
Brawo!
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#39
(23-03-2018, 22:47)makary napisał(a): Dzięki WAM Zośka wybiegnie 27 III 2018 r. na murawę Areny Lublin wyprowadzając jednego z piłkarzy reprezentacji Polski lub Litwy.[/font][/color]

Świetnie, że się udało Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#40
Pięknie!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości