Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybierz dzieci do piłkarskiej asysty na mecz Polska - Litwa
#21
A faktycznie - daje radę. Pierwszy raz głosowałem we wtorek jak tylko pojawiła się informacja na SB i wczoraj wieczorem chciałem spróbować ponownie i nie dawało rady, a dzisiaj poszło bez problemu. To dorzucam jeszcze raz swój głos, jak wrócę do domu, to pójdzie jeszcze raz z drugiego komputera.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#22
Jeszcze przypominam o telefonach Smile
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#23
Z telefonu też już poszło Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#24
Wszyscy mobilizacja Exclamation Exclamation Exclamation Wołajcie znajomych, bo na finiszu będzie tłoczno
Aktualnie jest - 3.67 % Zofia Mielnik
ja na STRAVA

Odpowiedz
#25
Za nami kolejny dzień zmagań, za który serdecznie dziękujemy. Zosia ma duże szanse na zakwalifikowanie się do piłkarskiej asysty na mecz Polska - Litwa. Przed nami kolejny decydujący dzień głosowania (a raczej jego połowa bo zakończenie głosowania o godzinie 12:00). Dlatego proszę o ostatni wysiłek i oddanie z samego rana swojego głosu na Zosię Mielnik.
Dziękujemy
Wybieramy dzieci do piłkarskiej asysty na mecz Polska - Litwa
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#26
Ode mnie poszedł pakiet głosów Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#27
Zosia na 13 pozycji - jest duża szansa Wink
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#28
Komp w pracy i w domu wykorzystany Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#29
Kolejny dzień i kolejne głosy dorzucone - 4,08% i jeśli dobrze policzyłem to 12 miejsce Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#30
(22-03-2018, 09:12)damian.s napisał(a): Kolejny dzień i kolejne głosy dorzucone - 4,08% i jeśli dobrze policzyłem to 12 miejsce
Jest dobrze, ale głosowanie kończy się dziś o godz. 12.00. Zosia czeka na nasze głosy! Do roboty! Wink
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości