Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obsługa punktu na Pięknym Wschodzie 28-29 kwietnia
#21
Jak teraz popatrzyłem to nie jest jednak widok kamery na punkt w Dąbrowie tylko rynek w Łęcznej - lipa;
Jeszcze jedno pytanie: Czy przyjedzie ktoś z PGR w niedzielę odebrać klamoty? Wystarczy Yanq, że zadasz to pytanie w sobotę na dzieńdobry przy otwieraniu punktu.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#22
(27-04-2018, 14:16)tkt napisał(a): Jak teraz popatrzyłem to nie jest jednak widok kamery na punkt w Dąbrowie tylko rynek w Łęcznej - lipa;
Jeszcze jedno pytanie: Czy przyjedzie ktoś z PGR w niedzielę odebrać klamoty? Wystarczy Yanq, że zadasz to pytanie w sobotę na dzieńdobry przy otwieraniu punktu.

Jak nie zapomnę to zapytam. Ewentualnie mam nr do Włodka to będziemy dzwonić
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#23
Punkt już działa ale... uważajcie, żeby go nie minąć! Po stronie stacji nie wolno niczego powiesić!!! O namiocie nawet nie ma mowy! Lipa drodzy Państwo! Angry Edit: Na szczęście uczestnicy doceniają muzę i swojską atmosferę
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#24
(28-04-2018, 17:43)Yanq napisał(a): Po stronie stacji nie wolno niczego powiesić!!! O namiocie nawet nie ma mowy! Lipa drodzy Państwo! Angry

To się org nie postarał Sad
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#25
Kilka zdjęć z PK6
Niestety windery i baner nie zmieściły się w żadnym kadrze.
Wytrwaliśmy do ostatniego zawodnika. Mam nadzieję, że nie daliśmy ciała Wink
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#26
ORLEN zadbał o swój image . Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#27
Martiqa, Yanq, tkt, krzychu c.m. - wielkie DZIĘKI za rozstawienie, prowadzenie i zgarnięcie PK. WIELKIE BRAWA!
Sprawa zakazu na rozstawienie bannerów, flag RL'a jest nie do pomyślenia. Wielki MINUS dla Orga PW, że tego nie ustalił, który być może zaważy o prowadzeniu PK przez RL w przyszłym roku...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#28
(30-04-2018, 11:59)Rado napisał(a): Sprawa zakazu na rozstawienie bannerów, flag RL'a jest nie do pomyślenia. Wielki MINUS dla Orga PW, że tego nie ustalił, który być może zaważy o prowadzeniu PK przez RL w przyszłym roku...

Święte słowa !!!
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#29
I jeszcze ode mnie dosłownie kilka zdjęć - żeby było zaliczone:
PK Dąbrowa
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#30
Zaliczone Smile
Jeszcze raz wszystkim dziękuję za obsługę PK.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości