Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.05 6 Maraton Lubelski - zabezpieczenie trasy
#1
Ostatnia impreza z cyklu i zarazem największa. Tym razem poszukujemy ok 20 osób koniecznie na rowerach. Jak wiecie sporo się zmieniło i nadal zmienia przy organizacji tej wielkiej imprezy. Znamy już trasę. 35km trasy nie biegnie po drogach publicznych.... to nowość. Z uwagi na bardzo dobrą współpracę i wysoki poziom przygotowania z naszej strony... organizator (Fundacja Rozwoju Sportu) zaproponowała aby Rowerowy Lublin objął nie tylko Zabezpieczenie na rowerach ale także, ze swoich członków i sympatyków (5-7 osób) oddelegował osoby do sprawowania funkcji koordynatora odcinków. Do ich zadań będzie należało kontrolowanie  i kierowanie wolontariuszami którzy będą stali w newralgicznych punktach, skrzyżowaniach, przejściach. Po za wolontariuszami na rowerach nie musimy zajmować się rekrutacją wolontariuszy/piechurów. Na razie jest to propozycja i ją rozważamy. Co Wy na to? Kto chętny wogóle do zabezpieczenia rowerowego?
Odpowiedz
#2
Po piątkach i dyszkach pora na maraton Big Grin
Jadę Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Coś mi się zdaje, że zamkniemy obaj sezon z kompletem "zwycięstw".
Odpowiedz
#4
Ja w tym roku odpadam niestety. Komunie mam
PS. W czerwcu jest jeszcze 5
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#5
Dzień wcześniej mam uroczystość rodzinną poza Lublinem, ale jeśli uda mi się wrócić w sobotę wieczorem, to mogę pomóc przy obstawie rowerowej.
Natomiast co do koordynowania pozostałych wolontariuszy, hmm - ja osobiście wolałbym nie być koordynatorem, natomiast co do tego, aby zajęło się tym stowarzyszenie lub sympatycy, jeśli będą chętni, to musiałbym się chwilę zastanowić.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
Będę.
Osoby, które jeszcze nie brały udziału w tego typie imprezie jako wolontariusz , a chciałyby Smile lecz nie wiedzą z "czym to się je", to zapraszam do "przetarcia szlaków" w obstawie podczas 4 Dychy Do Maratonu: http://forum.rowerowylublin.org/thread-10592-post-112377.html#pid112377
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Nie możecie na mnie tym razem liczyć niestety - moja córa ma pierwszą komunię
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#8
Tak popatrzyłem sobie na trasę - to będzie prawdziwy test wytrzymałości dla obstawy rowerowej, szczególnie dla tych jadących na końcu Wink Dwa kółka dookoła zalewu w tempie marszu - będzie się działo Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#9
Teoretycznie moge pomoc. nawet byc tym ostatnim Smile
Odpowiedz
#10
Mam zamiar być, ale podobnie jak Damian nie będę się starał o kierownicze stanowisko.  Wink
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości