Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowy Lublin w Wikipedii
#11
Pełna profeska Damian Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
Brawo Damian!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#13
Kolejne zmiany w toku, ale Google chyba poszło spać Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#14
Na wikipedii w naszym haśle wrzuciłem kilka dodatków.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#15
Ktoś tu robi krecią robotę :
"Jeden z użytkowników Wikipedii oznaczył tę stronę jako kwalifikującą się do natychmiastowego skasowania.

W najbliższym czasie administratorzy Wikipedii zweryfikują to zgłoszenie.
Jeśli nie zgadzasz się z oceną wikipedysty, wypowiedz się na stronie dyskusji. Autorów prosimy o zapoznanie się z informacjami o najczęstszych powodach usuwania artykułów.

Uzasadnienie: skrajna forma reklamy, patrz: czym Wikipedia nie jest

Administratorze! Pamiętaj, żeby przed skasowaniem artykułu sprawdzić linkujące, dyskusję i historię zmian (ostatnia zmiana wykonana przez [[User:|]])."
Odpowiedz
#16
Widzę, że Damian już interweniował.... ja swoje dopisałem. Od jutra zniknął wszystkie Stowarzyszenia w Wikipedii
Odpowiedz
#17
Hasło zostało przywrócone do mojego "brudnopisu" - to taka opcja w Wikipedii gdzie można pracować nad hasłami, na razie jest niewidoczne dla ogółu. Jestem w kontakcie z adminem, skonsultuję z nim ewentualne poprawki i za jakiś czas hasło będzie dostępne dla wszystkich.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#18
Damian wielkie dzięki że trzymasz rękę na pulsie. Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#19
Na stronach krs-online i zumi pojawiły się aktualne dane stowarzyszenia (oprócz adresu siedziby na krs-online). Wykaz organizacji LCOS na stronie FRS także został zaktualizowany o nasze stowarzyszenie.
Hasło w wiki zostało uzupełnione m. in. o mapkę, szablon z danymi stowarzyszenia oraz większą liczbę źródeł - i tu ciekawostka - jedno ze źródeł to strona Ministerstwa Spraw Zagranicznych Wink Planuję jeszcze trochę przeredagować tekst i wtedy pomyślimy nad publikacją.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości