Strony (2): 1 2   
Bart   14-12-2009, 16:33
Zgodnie ze środową tradycją, proszę wpisujcie swoją chęć udziału w zajęciach :-D.

Bardzo ubolewam, ale nie będzie na nich niestety II coacha ( I coach wiadomo - ja 8-) ), któremu zachciało się podydłać trochę w słonej wodzie ;-), ale dzięki temu będzie lajt i tym bardziej się nie bójcie i przybywajcie.
Dodatkową atrakcją a zarazem motywacją dla Was, będzie możliwość uczestniczenia w zajęciach z osobnikiem o ,jakże tajemniczym i dającym do myślenia, a nawet budzącym kontrowersje, nicku - "Rocco - postrachem wsi", z tym że bardzo proszę nie napalać się na kolegę, gdyż jest to informacja nie do końca pewna, różne źródła, różnie podają...

Rymy niekonieczne, chyba że ktoś się napalił na rymy, lub nie umie inaczej to ok, ok...
Paweł K.   15-12-2009, 20:26
Ja się spóźnię... jeśli w ogóle będę, ale mam nadzieję być :mrgreen: To co, jakiegoś śledzika na miejscu wypadałoby zrobić?? :-P

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
szymek_sq   15-12-2009, 20:43
Ja będę.

Śledzika chyba za tydzień raczej po siatkówce można by zrobić, rowerowo przyjechać na sale i po grze nad zalew dotrzeć koło 22. Ci co nie grają pojadą już o 19, no ale co zrobić.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
marecky   15-12-2009, 21:15
chętnie wpadnę

tylko nie mam jeszcze pewności bo mogę mieć problem z dojazdem Undecided
na rower może być za zimno wieczorem a samochodu chyba nie będę miał

chyba że ktoś z okolic kaliny samochodem jedzie i mnie przygarnie :-P
Bart   16-12-2009, 13:45
Nie ma więcej chętnych?
Ludzie! Co z Wami? Nie samym filmem i muzyką człowiek żyje w zimie, jak ktoś pracuje to - wiadomo ;-) , ale jak ktoś ma wolne popołudnie/wieczór to niech wpada, jest okazja poruszać się, poskakać trochę na sali to wydaję mi się warto by było z tego korzystać, jak ktoś się boi bo myśli że nie "łumie" to niech się nie boi, tu chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.

Ps. marecky, zdałeś na "certyfikat na hardkora" więc to do czegoś zobowiązuje, a poza tym nie rób scen ;-) , dobrze wszyscy wiemy że dasz radę :-D .
szymek_sq   16-12-2009, 14:21
Bart napisał(a):marecky, zdałeś na "certyfikat na hardkora" więc to do czegoś zobowiązuje, a poza tym nie rób scen ;-) , dobrze wszyscy wiemy że dasz radę :-D .

chyba mnie coś ominęło..., kto wydaje lewe certyfikaty?
Pokażcie czy się zgadza ze wzorem, żeby można było potwierdzić oryginalność.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Guzi   16-12-2009, 14:32
szymek_sq napisał(a):chyba mnie coś ominęło..., kto wydaje lewe certyfikaty?
Pokażcie czy się zgadza ze wzorem, żeby można było potwierdzić oryginalność.

W związku z zaistniałą sytuacją trzeba powołać walne zgromadzenie zarządu i wyjaśnić powstałą sytuację. Data i miejsce zgromadzenia zostanie ustalone i podane w późniejszym terminie ;-)
Karola   16-12-2009, 14:44
Panowie i o co ta afera? Przecież Bart wyraźnie napisał:
Bart napisał(a):"certyfikat na hardkora"
w cudzysłowie tak? To wiadomo, że to jakaś podróbka bo jakby to był oryginalny certyfikat to nie pisał by go w ".." a tak to jest jakaś jedna wielka ściema :mrgreen:

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Bart   16-12-2009, 15:00
Karola napisał(a):Panowie i o co ta afera? Przecież Bart wyraźnie napisał:
Bart napisał(a):"certyfikat na hardkora"
w cudzysłowie tak? To wiadomo, że to jakaś podróbka bo jakby to był oryginalny certyfikat to nie pisał by go w ".." a tak to jest jakaś jedna wielka ściema :mrgreen:
Celna uwaga Pani Moderator, zamknąłem w cudzysłowie ponieważ holden przy rozdawaniu świadectw nie do końca mi się podobał, tzn. tak jakby nim trochę "bujało", miał lekko zmrużone oczy i do wszystkich się uśmiechał cały czas.
holden   16-12-2009, 15:37
Bart napisał(a):i do wszystkich się uśmiechał cały czas.
to chyba pomyliłeś mnie z naszym czołowym rastamanem :-D

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Strony (2): 1 2   

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.