Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polar M400
#1
Wiem, że niektórzy z Was używają takiego pulsometru. Pytanie brzmi: czym/jak go czyścicie? Koperta mojego trochę się  przyszarzyła (pewnie zafarbowała od rękawa) i nie mogę tego niczym wybielić. Ma ktoś jakiś pomysł?
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#2
Spróbuj odtłuszczaczem cytrusowym. Benzyna czy izopropanol mogą być zbyt agresywne dla gumowej koperty. Odtłuszczacz cytrusowy powinien być ok.
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#3
Janku, mam identyczny model jak Twój. Po "treningu" Wink zawsze go czyszczę pod kranem wodą z mydłem. Póki co żadnych odbarwień nie miałem. Ale tak jak pisze Wojtek, coś na bazie cytrusów powinno pomóc, ewentualnie soda oczyszczona + kwasek cytrynowy.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Odtłuszczacz cytrusowy - to się gdzieś kupuje czy po prostu spróbować cytryną potrzeć?
Ja po treningu myję go ciepłą wodą i pasek (miękka guma) jest bielusieńki ale sama koperta z twardego plastiku chyba od jakiegoś ubrania pociemniała. Boję się z jakimś acetonem zbliżać - dajcie znać czy ten odtłuszczacz ma jakąś nazwę.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#5
(17-04-2018, 13:40)Yanq napisał(a): Odtłuszczacz cytrusowy - to się gdzieś kupuje czy po prostu spróbować cytryną potrzeć?
Ja po treningu myję go ciepłą wodą i pasek (miękka guma) jest bielusieńki ale sama koperta z twardego plastiku chyba od jakiegoś ubrania pociemniała. Boję się z jakimś acetonem zbliżać - dajcie znać czy ten odtłuszczacz ma jakąś nazwę.

Ja używam takiego. Również do przecierania łańcucha.

http://allegro.pl/3m-cleaner-spray-500ml...90522.html
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości