Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film
#21
Orphan (Sierota) - właśnie obejrzałem ten horror - szczerze polecam ! film z każdą minutą się rozkręca
Odpowiedz
#22
truskafka napisał(a):do kompletu został mi Czerwony Smok ale jakoś nie mogę się zebrać. Oglądał ktoś?
Oglądałem w okolicy świąt. Całkiem niezły, mniej więcej na poziomie Hannibala Smile

PrażonyRabarbar napisał(a):Tajne przez poufne
Bardzo dobry film, jak wszystko braci Coen.

felek napisał(a):http://kontrolerzy.filmweb.pl/ (podoba mi się klimat)
Dobry, warto.
kali napisał(a):Donnie Darko
Też warto.
Cytat:Primer - wypluło mi mózg
Spodziewałem się więcej, ale na pewno warto obejrzeć

wanderer napisał(a):dom zly
"Wesele" mi się bardzo podobało, jeśli będzie trochę słabszy od niego to i tak będzie wymiatał Big Grin

marzyciel9 napisał(a):Prosta historia
Ponad rok temu się bardzo zraziłem do Lyncha, ale chyba się przemogę i to obejrzę, bo to o jakimś świrze, a takich bohaterów lubię Big Grin

No dobra, ale ja nie o tym chciałem. Dziś byłem na Avatarze. Gdyby nie namowa kumpla, który dziś już drugi raz na tym był to bym nie poszedł. Zachwalał mi go bardzo i muszę powiedzieć, że miał rację. Może fabuła nie jest jakoś strasznie nowatorska (co nie znaczy, że jest płaska), ale na takie filmy chodzi się żeby pooglądać efekty i miło spędzić czas. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Na tym filmie raczej nie da się nudzić. I na koniec: pamiętajcie: tylko w kinie i tylko w 3D. Na oglądanie na kompie raczej bym się nie zdecydował Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#23
tym razem w pelni zgadzam sie z Grześkiem ;-) , bylem na Avatarze 2 dni temu i jestem pelen podziwu dla twórców tego dzieła. Swiat ktory stworzyli jest tak niesamowity że trudno mi znaleźć odpowiednie słowa by wyrazić mój zachwyt. Oczywiącie tylko w kinie i w 3D. Naprawde warto to zobaczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
#24
KermitOZ napisał(a):. Może fabuła nie jest jakoś strasznie nowatorska (co nie znaczy, że jest płaska), ale na takie filmy chodzi się żeby pooglądać efekty i miło spędzić czas. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Na tym filmie raczej nie da się nudzić.

Fabuła może i płaska nie jest (nie bardzo wiem co to miałoby znaczyć), jest za to banalna, przewidywalna, naiwna, wtórna i patetyczna. Ładne i dobrze zrobione widoczki były w filmach od dawna, tu mamy tylko zmianę ilościową. Więcej jeszcze słodszego i ładniej zrobionego lukru. Fabuła była taka zaskakująca, że się pod koniec zacząłem nudzić. :-P

Edycia: i żeby nie było że tylko marudzić potrafię. Tym którzy sobie cenią prawdziwe SF - czyli takie które odwołuje się do problematyki przyszłości ludzkości a nie przenosi współczesną w świat kosmicznych smerfów, polecam inny tegoroczny film - Moon. Najlepszy SF jaki widziałem od czasu 'Kontaktu' z rewelacyjną kreacją Sama Rockwella.
Odpowiedz
#25
Pod koniec też się trochę (ale tylko trochę) nudziłem. Tak, chodziło mi o banalną fabułę. Nie przeszkadzało mi to jednak, bo jakbym szedł dla samej fabuły to bym obejrzał na kompie. Po prostu warto się wybrać, żeby te widoczki Wink ale i całą przyrodę i nie tylko stworzoną komputerowo obejrzeć. 8/10.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#26
Gamer (2009) sf - ludzie prawdziwi sterowani prze innych ludzi - graczy [jak w simsach], potem bardzie krwawo [jak w quake]. Kto wie co nas czeka w przyszłości !
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#27
szymek_sq napisał(a):Gamer (2009) sf - ludzie prawdziwi sterowani prze innych ludzi - graczy [jak w simsach], potem bardzie krwawo [jak w quake]. Kto wie co nas czeka w przyszłości !

Coś się tego typu tematyka mnoży ostatnio... ma to coś wspólnego ideologicznie z "Surogatami"?
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#28
surogaci - ktoś kieruje swoim sobowturowtym robotem
gamer - ktoś kieruje innym człowiekiem jak postacią w grze

Ktoś mi wspominał o Surogatach jak mówiłem o Gamerze i nie mogłem sobie skojarzyć tego tytułu (więc film raczej nie podobał mi się), zobaczymy czy po takim czasie będę pamiętał fabułę drugiego filmu.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#29
Kołysanka - najnowsza komedia Machulskiego o wampirach :-D Bardzo dobrze wydane 19 zł (szczególnie jak się korzysta z promocji orange) :mrgreen: Komedia na której człowiek naprawdę się bawi i nie patrzy na zegarek kiedy się film skończy :-D
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#30
Andriej Rublow http://www.filmweb.pl/f32142/Andriej+Rublow,1966
Piękny film, który nie daje spokoju po obejrzeniu...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości