Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2018.05.04, godz. 11.00, Związkowa/Spółdzielczości Pracy
#1
Wybieram się pokręcić nieco na północ od Lublina - mniej więcej w kierunku Jawidza, Rokitna, Wandzina.
Tempo planuję o około 1 km/h większe od tempa przy którym się zasypia lub spada z roweru, co pół kilometra postój, może jakieś zdjęcie, patrzenie się bez celu w pole, skręcanie w boczne dróżki, potem wracanie itp - czyli rekreacja totalna. Nawierzchnia - nastawiam się na drogi polne i leśne, jak wyjdzie zobaczymy. Nazbiera się tego może z 50-60km.
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć i pasują mu przedstawione warunki, to zapraszam.

Aha i jak coś to sprawdźcie sobie godzinę przed odjazdem, bo może się zdarzyć około 15 minutowy poślizg - w razie czego będę informował.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Gdybyś skręcił w stronę Zawieprzyc  może byśmy się spotkali. Wyjeżdżamy  z Woli Uhruskiej ok.9 , czerwonym szlakiem.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#3
Damian może i ja bym miał chęć. Jak zdążę zrobić rano serwis roweru to będę. W razie co będę pisał smsa


EDYTA-----------------
Dzięki Damian za wspólne kręcenie. Pojechane kilkoma dla mnie nowymi drogami. Prawie 80 stuknęła, do końca za to stuknęła obręcz w studzienkę i klasyczny snake na prawie koniec wycieczki.
Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#4
Pojeżdżone - dzięki Artur. U mnie z dojazdami wyszło jakieś 85km więc, jest to najdłuższa trasa w tym roku Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości