Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYPOŻYCZĘ Oferuję Fotelik rowerowy przedni Weeride deluxe
#1
Cześć

Chciałbym zaproponować Wam wypożyczenie fotelika rowerowego przedniego.
Fotelik pasuje w zasadzie do wszystkich rowerów (z ramą i bez ramy). W miarę możliwości chętnie pomogę przy montażu.


Gdy moja córeczka skończyła roczek i zrobiło się ciepło, szukałem odpowiedniego fotelika do wspólnych wyjazdów.
Brakowało mi miejsca, gdzie mogę pożyczyć jeden czy drugi model fotelika by sprawdzić jak dziecko będzie reagować na wycieczki rowerowe, a nie chciałem kupować sprzętu i ryzykować wydanie kasy na coś co się nie sprawdzi.


Z zakupem trafiłem rewelacyjnie! Dzięki przedniemu usytuowaniu fotelika nasza 15miesięczna córeczka miała ogromną frajdę ze wspólnych przejażdżek, a ja mam swobodny dostęp do dziecka (mogę coś jej opowiedzieć, pokazać). Fotelik nie sprawia dyskomfortu dla kolarza.


Poniżej zamieszczam stronę producenta:
LINK USUNIĘTY przed moderatora Rado

Jeśli chciałbyś wypożyczyć fotelik i zrobić frajdę swojemu dziecku, a przy okazji zobaczyć jak sprawdza się ten sprzęt na rowerze
Zachęcam do obejrzenia i wypożyczenia fotelika na ul. Walecznych 4 w Lublinie.

Fotelik odpowiedni dla dzieci do 23kg

My używaliśmy go gdy nasza Basia miała 1,5 roku i obecnie gdy ma 2,5 roku - sprawdza się rewelacyjnie.

Warunki wypożyczenia:
Cena 12zł/24h (za wynajem do 72h)
Cena 10zł/24h (za wynajem powyżej 72h)
Kaucja zwrotna 200zł


Kliknij i obejrzyj ofertę na OLX
Odpowiedz
#2
Podana cena to netto czy brutto?
Odpowiedz
#3
Wygląda mi to jak reklama wypożyczalni Wink radzę poczytać regulamin forum Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
(05-05-2018, 11:14)Mariobiker napisał(a): Wygląda mi to jak reklama wypożyczalni Wink radzę poczytać regulamin forum Smile

Nie prowadzę wypożyczalni. Tak jak osoby sprzedające różne rzeczy nie prowadzą sklepów...
Po narodzinach dziecka brakowało mi w Lublinie kilku rzeczy: wypożyczalni nosidełek turystycznych oraz wypożyczalni fotelików rowerowych.
Po pierwszym wypadzie w Góry Świętokrzyskie z chustą (córeczka wówczas miała około 7mc) postanowiłem kupić i fotelik i nosidełko
Po pierwszym roku używania kilka osób zachęciło mnie do odpłatnego wypożyczenia - stąd pojawił się pomysł na ogłoszenie także na forum. 
Podane ceny to całkowity koszt wypożyczenia.

Jeśli moderatorzy uznają naruszenie regulaminu - przepraszam i proszę o skasowanie wątku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości