Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie z rowerowymi seniorami
#1
W imieniu Porozumienia Rowerowego, serdecznie zaprasza wszystkie rowerzystki i rowerzystów 60+ na spotkanie, na którym chcielibyśmy porozmawiać o tym co możemy zrobić wspólnie by kręciło się lepiej Wink. Sprawdzamy czy osoby 60+ potrzebują wsparcia by jeździć na rowerze. Jeśli tak, chcemy wystartować w konkursie dot. Aktywizacji Społecznej Osób Starszych.

Chcesz działać? Zapisz się na spotkanie 28.01.2020 o 18:00.
Co możemy zrobić wspólnie? Dzięki Twojemu, bogatemu doświadczeniu, możemy organizować ciekawe wycieczki, spotkania z rowerzystami-podróżnikami czy wspólnie edukować młodych rowerzystów. To tylko kilka przykładów. Na pewno masz własny pomysł na działania!
By się zgłosić napisz maila na: porozumienierowerowe@ekolublin.pl 

Odezwiemy się w niedzielę, podając szczegóły dotyczące spotkania Smile.

[Obrazek: 3fsjerx42e37.png]
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#2
W końcu jestem na coś za młody

Big Grin
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#3
(21-01-2020, 20:15)tkt napisał(a): W końcu jestem na coś za młody

Big Grin

Jesteśmy Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Chyba na te balety "Zróbmy to razem" jestem za stary  Big Grin
Odpowiedz
#5
Ten za młody, tamten za stary, jeszcze się okaże że nikt na spotkanie nie przyjdzie Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
Przyszedłbym, ale parę miesięcy mi brakuje. Tongue Ale nawet gdyby to obawiam się, że mógłbym rozbić bank. Big Grin
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
(22-01-2020, 17:49)Jurek S napisał(a): obawiam się, że mógłbym rozbić bank. Big Grin

???
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#8
Jurek sobie jak zwykle żartuje. Fajna inicjatywa. Gdybym znalazł więcej czasu chętnie bym pomógł.
A tak na marginesie Jurek napisał o "rozbijaniu banku" gdyby się pojawił. Ostatnio byłem na spotkaniu uniwersytetu drugiego wieku - o matko ja się już łapię... może czas się wybrać.
Odpowiedz
#9
Noorbi. Big Grin 
[Obrazek: zdjecie_20130731134126_973.jpg]
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości