Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1706.2018 Tour de Lublin 200km
#11
Bart, przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś w tym roku np. Ty razem z Tomkiem zajął się organizacją tej wycieczki - Tomek już zaczął działać i brawo mu za to. Kalendarz był tworzony na początku roku, a może i nawet pod koniec ubiegłego - część imprez jest tam wrzucona "na sztywno", a w przypadku części termin jest nieco luźniejszy, że tak powiem. Ciężko jest z wyprzedzeniem kilku miesięcy zaplanować każdy wyjazd z czerwcu lub lipcu. Ponadto osoby, które w ubiegłym roku prowadziły tą (czy też jakąkolwiek inną imprezę cykliczną) nie zawsze będą miały czas w roku bieżącym lub następnym. Tak więc nie czekajcie, aż ktoś wrzuci każdą ustawkę, która jest zaplanowana w kalendarzu, bo nie zawsze jest to możliwe. Po prostu wrzucajcie temat, organizujcie wyjazd i jedźcie. A jeśli np. uważacie, że nie chcecie komuś podbierać pomysłu, to zawsze przecież można zapytać pomysłodawcę tej czy innej imprezy, czy nie ma nic przeciwko temu, żebyście w tym roku Wy pociągnęli dany temat, jeśli pomysłodawca lub ubiegłoroczny organizator nie ma możliwości zrobienia tego w tym roku - jestem przekonany, że w 99% przypadków nikt nie będzie miał nic przeciwko. Także nie czekamy biernie aż każdy temat się pojawi, tylko jeśli jesteśmy zainteresowani, to sami zaczynamy działać.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
[Obrazek: z7879750Q,Trzeba-bylo-sie-wykazac-i-byc-...ecznym.jpg]
Damianek to chyba wszystkie 9 klas z taką odznaką chodził. Bierz z niego przykład Bartku.
Odpowiedz
#13
W 100% zgadzam się z Damianem. Niestety brak czasu nie pozwala mi na zorganizowanie drugiej edycji TdL ale nic nie szkodzi aby ktoś inny dalej to pociągnął. W miarę możliwości pomogę.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
Photo 
A więc ja na bank jade 200 km Wink a trasa może taka Arena - Konopnica- Miłocin- Krasienin- Lasy Kozłowieckie - Niemce - Łęczna - Trawniki- Piaski - Bychawa- Bełżyce - Miłocin - Konopnica - Arena https://m.fotosik.pl/zdjecie/128a0e9611be823f coś takiego.
Odpowiedz
#15
Rok temu nie mogłam, w tym wszystko jest mozliwe  Big Grin
Smile)))
Odpowiedz
#16
Sobota czy niedziela ?
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#17
Niedziela .
Odpowiedz
#18
Proponuje 6 rano pod Arena aby jechać jak najwczesniej gdy będzie troszke chłodniej. Później ma być palatelnia .
Odpowiedz
#19
(13-06-2018, 11:22)kofi napisał(a): Proponuje 6 rano pod Arena aby jechać jak najwczesniej gdy będzie troszke chłodniej. Później ma być palatelnia .

To może się z Wami chwilkę przejadę przed pracą.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
SuperWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości