Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedziela, 2018-06-24, g. 9:00, Biedronka na Choiny, XXV Święto Roweru w Lubartowie
#1
Taki plan:

Pojechać na ŚR, odebrać koszulkę a potem może jakiś Firlej, Zawieprzyce...

Przydatny link:
http://swietoroweru.pl/rejestracja-elektroniczna/

Brak chętnych - nie zajeżdżam na Biedrę.

Zapraszam Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#2
EDIT 
O 9:30 z pod Realu ( Auchan Czechów ) wyjeżdża BikeClub UMCS więc chyba z Nimi sobie pogonię, jak chcesz dawaj z Nami :Smile

Hmm pojechałbym z Tobą Mariox ale boję się, że moje nogi nie wyrobią dystansu Lublin - Firlej - Lublin  , a nie chce abym Cię stopował w tempie czy byś mnie na kole ciągnął do domu.
Jest też ustawka z Jurkiem ale niestety nie mam kluczy co by mu wykręcić silnik z korby..
No i mam dylemat Big Grin
Odpowiedz
#3
(21-06-2018, 20:47)Kuba-Pe napisał(a): (...)
Jest też ustawka z Jurkiem ale niestety nie mam kluczy co by mu wykręcić silnik z korby..
(...)
Nieskromnie poczułem się wywołany, Tongue ale Kuba, to już mity i legendy rozpowszechniane przez kolegę marioxa Big Grin
Tak czy inaczej nad wszystkimi ustawkami będzie wisiała  niepewność pogodowa. Sad Chociaż ja jestem zdeterminowany do jazdy licząc na okienka pogodowe Shy
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
No tak, jak będzie lało, to wyjazd skrócę do Lubartowa i z powrotem. Ale po katakliźmie, jaki przeżyłem w ostatni długi weekend w górach, byle deszczyk raczej mnie nie wystraszy Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
Jak wysuszę po źródłach Bystrzycy buty – jadę Smile
Odpowiedz
#6
Miło było spotkać i pogadać chwilę, zarówno z Mariox, jak i z ekipą BikeClub UMCS Smile
Pozdrawiam wszystkich, którym deszcz nie był straszny Smile
ja na STRAVA

Odpowiedz
#7
Wojtek,

Zaglądałem rano, ale tego posta już nie widziałem.

Dzięki dobrym ludziom (z Welocypeda i Danielowi) za pomoc przy ogarnianiu skutków kontaktu nowiuśkiej oponki ze szkłem na ścieżce. Dlatego właśnie jak mogę, to omijam ścieżki, zwłaszcza jak jadę szosówką Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości