Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bikeopisarz.pl
Witam 
Zapraszam do zapoznania się ze strona prowadzona przez naszego Radomskiego a może już Lubelskiego kolegę (aczkolwiek jeszcze się nie zalogował na naszym forum ale pracuje nad tym :Tongue  ) który opisuje ciekawe trasy rowerowe. Zamieszcza to co najważniejsze czy zdjęcia krótki opis i ślad GPS. 
Jak dla mnie Konrad może być inspiracją do wielu fascynujących wycieczek rowerowych. 

bikeopisarz.pl

Ps. Nie mam pojęcia czy wybrałem dobry dział jeśli wątek gdzieś bardziej pasuje to proszę o przeniesienie Smile
"Na jego dłoniach pojawiły się czerwone kropki - uczulenie na słowo drukowane. Miał to
od dzieciństwa" Andrzej Pilipiuk – Weźmisz czarno kure
Odpowiedz
Poczytamy Wink
[Obrazek: u18381y2018v4.gif]
„Rower ma duszę. Jeśli go pokochasz da ci emocje, których nigdy nie zapomnisz” – Mario Cipollini

Odpowiedz
Teraz Konrad walczy z greenvelo i jak pisze będzie jechał aż zbraknie mu sił, zdrowia, lub skończy czy się trasa tak więc nowych wpisów brak ale za to jak wróci to ....
"Na jego dłoniach pojawiły się czerwone kropki - uczulenie na słowo drukowane. Miał to
od dzieciństwa" Andrzej Pilipiuk – Weźmisz czarno kure
Odpowiedz
Na green velo to może mu zabraknąć cierpliwości do ( momentami) nienajlepszej nawierzchni.
[Obrazek: u18381y2018v4.gif]
„Rower ma duszę. Jeśli go pokochasz da ci emocje, których nigdy nie zapomnisz” – Mario Cipollini

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości