Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-7-2018 g 9 PKP Lbn -Zwierzyniec, Słoneczna Dolina, Krasnobród Józefów Szozdy
#11
(09-07-2018, 21:47)makary napisał(a): szkoda tylko że tylko z wiernym bidonem RL
Bo źle to rozegrałeś. Wink Trzeba było jakieś pisma do mediów wysłać, zapewnić patronat medialny, wtedy byłoby inaczej Tongue
A tak na marginesie, super klimaty. Miejsca doskonale mi znane, tym bardziej, że mieszkałem w tamtych okolicach (Zwierzyniec) przez 11 lat. W zamierzchłych czasach robiłem z RL-em cykliczne wyprawy na Roztocze. No, ale to byly inne czasy. Big Grin
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Cieszy mnie że Wam się podobają zdjęcia opis itp. Dlatego pragnę Was poinformować że planuję kolejny wyjazd tym razem Susiec i tAmte regiony jak nic się nie zmieni to jadę za jakieś 3-4 tyg, może nawet założę wątek i opiszę ustawkę może może zadbam o patronat medialny i sponsorów skoro inaczej ciężko Was skłonić do wyruszenia z domu ?
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#13
(10-07-2018, 08:24)Jurek S napisał(a): Trzeba było jakieś pisma do mediów wysłać, zapewnić patronat medialny, wtedy byłoby inaczej
Gdyby nie te pisma, patronaty, itp. to m. in tych bidonów nie było i medali też by nie było na LMT, jak i wiele innych rzeczy, bo ciężko byłoby taką imprezę zrobić za 30 zł opłaty startowej.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#14
No i się zaczyna
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#15
Makary jak podasz jakąs date to może się skusze . Aby nie długi weekend sierpniowy wtedy jestem na mazurach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości