Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16 lipca (poniedziałek) - w stronę Rzeszowa
#1
16 lipca pod szyldem wyprawowej drużyny Gentle Expeditions rozpoczyna się kolejna już wyprawa, tym razem do Czarnogóry. A ogólnie w tej ustawce chodzi o to, że jeśli ktoś ma wolny poniedziałek lub poniedziałkowy poranek to może chciałby nas kawałek pierwszego dnia odprowadzić  Smile

TRASA:
Lublin (start pod Trybunałem) -> Bychawa -> Janów Lubelski -> Trzebownisko (pod Rzeszowem)
to jest jakieś 170-180 km, także nie liczymy aż na takie zrywy, żeby ktoś cisnął całość i potem wracał, ale gdyby tak odprowadzić nas z 5 dyszek, to po powrocie do domu daje już fajną przejażdżkę Big Grin

TEMPO:
Żółwie, my jedziemy z sakwami na grubych gumach więc wleczemy się niemiłosiernie, każdy da radę Smile

event na fb:
https://www.facebook.com/events/2093730097516768/

strona gentle:
http://gentleexpeditions.com/

No to co, widzimy się w poniedziałek, 16 lipca o 7 rano pod trybunałem na starym mieście?
Odpowiedz
#2
Ejjj, ale ja chcę całość z Wami Smile , mam kondycję, sprawny rower, kask, sakwy, warzywniaka na kierę, pompkę, saperkę itd, weźcie mnie  Exclamation
Samowystarczalność 100%, piękna przygoda, wielkie zazdro, powodzenia.
Może uda się Was kawałek odprowadzić.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#3
Będę cierpliwie na Was czekał na mecie.
Odpowiedz
#4
Brakuje Ci biletu powrotnego z Podgoricy Bart, zostawilibyśmy Cię w Czarnogórze Smile A Norbert masz na myśli metę w Lublinie, czy może wakacje spędzasz w Czarnogórze? Big Grin
Odpowiedz
#5
Szykuje się niezła wyprawa! Powodzonka Wam wszystkim życzę Piotrek Smile Co do Noorbiego, to raczej to drugie.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
(13-07-2018, 10:27)Rado napisał(a): Co do Noorbiego, to raczej to drugie.
A może chodziło mu o Trzebownisko pod Rzeszowem Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#7
Norbi, określ się, z wypowiedzianego przez Ciebie zdania rzeczywiście wynika, że możesz być w trzech różnych miejscach Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości